Рихтувальник

Про роботодавця
profile-img
Компанія 112 Україна, ТОВ
Адреса Львів, вул. Підстригача, 6
Категорія
Адміністрація, керівництво середньої ланки
Опис вакансії

Ви рихтувальник?

Прагнете працювати в чистій, комфортній peмзoні на сучасному обладнанні?

Хочете мати стабільно високу оплату праці та прозору систему її нарахування?

Хочете працювати серед таких же як ви адекватних людей? Тоді Бош Авто Сервіс «112 Україна» - це те саме місце, де такі люди збираються разом.

10 вагомих причин, ЗА ЯКИМИ ВАМ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ У НАС:

1) Чесна і прозора оплата праці

У нас зрозуміла і відкрита система нарахування зарплати, ніяких прихованих відрахувань на розсуд керівництва. Ми виплачуємо зарплату без затримок.

2) Стабільний високий дохід

3) Комфортні умови праці

Ми не страждаємо від відсутності клієнтів або спадів в роботі, тому ми завжди забезпечуємо співробітникам стабільне завантаження, а значить і дохід. Якщо ви не ухиляється від роботи і ремонтуєте авто без браку, то і заробляєте набагато більше ледарів і бракоробів.

Працювати ви будете в чистому, сухому, світлому приміщенні, в якому взимку тепло, а влітку не душно. Є окремий чистий туалет в ремзоні, душ і роздягальня, окрема їдальня з кухнею.

4) Багато інструменту і спецобладнання

5) Сувора дисципліна і відсутність пияцтва

Поряд з вами будуть працювати фахівці високого рівня і як ви розумієте, це не «гаражники з вихлопом». Любителів випити в робочий час або прийти з похмілля на ранок ми само собою не тримаємо.

6) Постійне зростання і розвиток

7) Бонуси для співробітників

Ви будете ремонтувати свій автомобіль зі знижками, а частина послуг будуть і зовсім безкоштовними.

8)Ви будете працювати серед однодумців і завжди знайдете причини для спілкування.

9) Фірмовий спецодяг

Ви отримаєте фірмовий спецодяг європейського виробника. Прання та ремонт за наш рахунок. Отримайте взуття і теплу куртку на зимовий сезон, щоб не простудиться виходячи на вулицю.

10) Але найважливішим крім усього іншого є наявність адекватного керівництва. Ми завжди прислухається до думки співробітників і діємо за принципами справедливості і відповідальності.

Увага!

Обов'язки:

Досвід роботи з ремонту кузовів авто від 3 років.

Досвід зварювальних робіт по кузовах

Досвід роботи на стапелі (роботі)

Досвід роботи з алюмінієм - зварювання

Подібні вакансії

5 днів тому

Компанія "Realcar Group" постійно розвивається. У зв'язку з відкриттям станції техобслуговування "RC GARAGE" відкрита вакансія Слюсаря-рихтувальника. Ми уже протягом 4-х років займаємося підбором...

5 днів тому

Компанія "Realcar Group" постійно розвивається. У зв'язку з відкриттям станції техобслуговування "RC GARAGE" відкрита вакансія Слюсаря-рихтувальника. Ми уже протягом 4-х років займаємося підбором...

5 днів тому

Ви рихтувальник? Прагнете працювати в чистій, комфортній peмзoні на сучасному обладнанні? Хочете мати стабільно високу оплату праці та прозору систему її нарахування? Хочете працювати серед таких...

Підпишись, щоб одержувати подібні вакансії на email