Інженер-електронік

Про роботодавця
Категорія
Страхування
Опис вакансії

ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», підприємство з виробництва паперу і картону для гофрування, гофрокартону та гофротари запрошує на постійну роботу головного інженера-електроніка.

І. Основні вимоги: вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр).

Відповідальність, організованість, бажання працювати, вміння швидко і адекватно оцінювати ситуацію та приймати відповідні рішення.

ІІ. Повинен знати:

  1. 2.1. Діючі системи вимірювань, шифрів та кодів.
  2. 2.2. Організацію ремонту та обслуговування, вітчизняний та зарубіжний досвід експлуатації та технічного обслуговування електронного обладнання.
  3. 2.3. Порядок складання замовлень на електронне обладнання, запасні частини, проведення ремонту та іншої технічної документації.

ІІІ. Обов'язки:

  1. 1. Забезпечує правильну технічну експлуатацію, безперебійну роботу електронного обладнання виробництва.
  2. 3.2. Бере участь у планових роботах з технічного обслуговування та ремонту обладнання, виконанні заходів щодо покращення його експлуатації, запобіганню браку та простоїв у роботі, підвищенню якості роботи, ефективному використанню електронної техніки на виробництві.
  3. 3.3. Здійснює підготовку електронного обладнання до роботи, технічний огляд окремих пристроїв та вузлів, контролює параметри та надійність електронних елементів обладнання, здійснює тестові перевірки з метою своєчасного викриття недоліків та їх ліквідації.
  4. 3.4. Здійснює наладку елементів і блоків електронного обладнання, електронної апаратури й окремих пристроїв та вузлів обладнання виробництва.
  5. 3.5. Бере участь у перевірці технічного стану електронного обладнання, проведенні профілактичних оглядів, поточному ремонті, а також у прийманні та впровадженні в експлуатацію нового електронного обладнання.

Умови праці: Офіційне працевлаштування, графік роботи 5/2 (субота, неділя - вихідні), повна зайнятість.

Місце роботи: смт. Понінка, Полонський район, Хмельницька обл.

Для іногородніх надається житло.

Подібні вакансії

7 днів тому

Требования: Инженер по охране труда, опыт работы от 5 лет Обязанности: Разработка положений и инструкций, приказов по охране труда, пожарной и экологической безопасности, их утверждение...

7 днів тому

Требования: Професійно-технічна або вища освіта, знання дорожньо-будівельних нормативних документів. Условия работы: Оптимальні. Проживання, харчування. Повна зайнятість з індивідуальним г...

7 днів тому

Запрошуємо на роботу спеціаліста на вакантну посаду інженера-лаборанта (дорожньо-ремонтні роботи). Вимоги: Досвід роботи в лабораторіях на асфальтобетонному заводі від 3-х років. Зна...

Підпишись, щоб одержувати подібні вакансії на email