Що написати в поле «Додаткова інформація про вас»?Що написати в поле «Додаткова інформація про вас»?

У полі «Додаткова інформація» розкажіть про особисті якості, досягнення або принципи, з якими ви підходите до виконання роботи, до вирішення нестандартних завдань. Опишіть ту інформацію, яка оживить стислу конкретику резюме. Не проявляйте зайвої емоційності і експресивності, розповідаючи про себе, — особливо, якщо ваша посада не передбачає творчої складової.

Поділіться унікальними інтересами і нестандартним поглядом на світ, що доповнюють і позитивно впливають на ваш професійний підхід до роботи.

Про що не потрібно писати:

  • Інформація про хобі, які не співвідносяться з професією.

  • Не вказуйте стандартний набір особистих якостей, наприклад цілеспрямованість, працьовитість, старанність — це зустрічається у більшості резюме. Проявіть винахідливість, розкажіть, чим ви відрізняєтеся від інших кандидатів.

Розповідаючи про особисті якості, підкріпіть їх життєвими прикладами. Незалежно від спеціалізації та професії, роботодавці цінують комунікативні здібності та навички роботи у команді. Наприклад, розповідаючи про вміння виступати публічно, уточніть: щотижня проводив презентації або часто виступав на зібраннях.

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Зв'яжіться з нами або поставте запитання, скориставшись розташованою нижче формою.