Розміщення вакансій

Придбані публікації дозволяють публікувати вакансії на сайті. Вакансії діляться на чотири типи і відрізняються за ціною, результативністю та функціональністю. Термін розміщення вакансії кожного типу — 1 місяць.

Відповіді на типові запитання
Публікації потрібно активувати?
Ні. Коли ви публікуєте вакансію, тоді вона і активізується автоматично.
У публікацій є дати закінчення терміну дії?
Ні. Куплені вакансії не можуть згоріти, прострочитися або заблокуватися. Незалежно від дати покупки, опублікувати вакансію можна коли завгодно — хоч через місяць після покупки, хоч через рік.
Як довго одна опублікована вакансія знаходиться на сайті?
1 місяць. Відлік починається після того, як ви її опублікували. Після закінчення періоду розміщення ви можете скористатися наступною публікацією, щоб продовжити вакансію ще на місяць.
Купуючи тільки вакансії, я можу працювати з базою резюме?
Не зовсім. Ви не можете бачити контакти авторів резюме, не можете пропонувати претендентам свої вакансії. Однак якщо шукач сам відгукнеться на вакансію, тоді ви отримаєте доступ до його контактів і зможете зв'язатися.
На скільки днів гаряча вакансія закріплюється у верхній частині списку?
Гаряча вакансія закріплюється у топі на 7 днів.
Що відбувається з гарячою вакансією після 7 днів у топі?
Позиція в топі, значок гарячої вакансії і розміщення в додатковому блоці діє 7 днів з дати публікації. Після закінчення тижня вакансія набуває статус «Бізнес», продовжує оновлюється щотижня.
Чому купувати спецпропозиції вигідніше, аніж публікації?
У спецпропозиціях зібрано оптимальний набір для швидкого старту і результативного пошуку співробітників. У кожному наборі вже включений доступ до бази резюме. Спецпропозиції в рази дешевші, аніж окремі послуги.
Для кого призначена анонімна публікація?
Скористатися анонімною вакансією може кожен роботодавець, незалежно від мотивації. Цілі і причини бажання залишатися інкогніто, приховуючи назву компанії, можуть бути різні.