Спецпропозиції

Спецпропозиції купувати вигідніше, аніж окремі послуги. У кожен набір входять публікації вакансій і доступ до контактів. У спецпропозиціях зібрано оптимальний набір для швидкого старту і результативного пошуку співробітників.

Відповіді на типові запитання
Спецпропозиція потрібно активувати?
Не зовсім. Кожна окрема послуга, яка входить до набору, передбачає різний тип використання. Доступ до контактів потрібно активувати, після чого починається відлік терміну використання, що дорівнює місяцю. Вакансії активувати не потрібно, вони автоматично активуються після публікації.
Якщо я куплю спецпропозицію і не буду користуватися нею місяць, вона згорить?
Ні. Кожна послуга набору не має терміну придатності до того моменту, поки не активується.
Як отримати знижку і скористатися нею?
Купуючи спецпропозицію, ви отримуєте знижку на наступні покупки. Знижка поширюється виключно на спецпропозиції. Щоб скористатися знижкою, її потрібно активувати у розділі «Послуги та рахунки — Придбані послуги».
Доступ до контактів потрібно активувати?
Так. На користування базою контактів оформляється фіксований термін — тиждень, 1 або 3 місяці. Як тільки ви активуєте доступ до контактів, запуститься відлік терміну користування. Тому активуйте базу тільки тоді, коли збираєтеся шукати співробітників, щоб отримувати їх контакти або відправляти їм пропозиції.
Після того, як відкрию контакт, як довго зможу ним користуватися?
Відкриті контакти авторів резюме доступні вам на сайті протягом року. Ви можете зберегти або архівувати контакти: додавши їх до розділу «Відгуки» або «Вибране», а потім завантажити у вигляді файлів.
Коли і як списується контакт з рахунку?
Якщо ви, переглядаючи резюме, натиснете на кнопку «Відкрити контакти», тоді вам відкриються контакти автора і після цього спишеться 1 контакт. Так само спишеться 1 контакт, якщо запропонуєте вашу вакансію конкретному автору резюме.
Публікації потрібно активувати?
Ні. Коли ви публікуєте вакансію, тоді вона і активізується автоматично.
У публікацій є дати закінчення терміну дії?
Ні. Куплені вакансії не можуть згоріти, прострочитися або заблокуватися. Незалежно від дати покупки, опублікувати вакансію можна коли завгодно — хоч через місяць після покупки, хоч через рік.
Як довго одна опублікована вакансія знаходиться на сайті?
1 місяць. Відлік починається після того, як ви її опублікували. Після закінчення періоду розміщення ви можете скористатися наступною публікацією, щоб продовжити вакансію ще на місяць.
На скільки днів гаряча вакансія закріплюється у верхній частині списку?
Гаряча вакансія закріплюється у топі на 7 днів.
Що відбувається з гарячою вакансією після 7 днів у топі?
Позиція в топі, значок гарячої вакансії і розміщення в додатковому блоці діє 7 днів з дати публікації. Після закінчення тижня вакансія набуває статус «Бізнес», продовжує оновлюється щотижня.