Доступ до бази резюме

У нас зібрана велика база резюме, яка щодня поповнюється. Оформлюйте доступ до контактів, щоб зв'язуватися з потрібними кандидатами і відправляти їм пропозиції про роботу.

Контакти, 1 тиждень
339 грн
  • Регіон: Вся Україна
  • Категорія: Всі категорії
  • Контактів за період - 500
В цю послугу включено
Стандарт
На місяць дається 10 контактів на день і доступ до розміщення вакансій.
Бізнес
У набір входить 10 контактів у день на 1 місяць, доступ до розміщення вакансій і 4 підняття вгору.
Преміум
Набор включает 1500 контактов на месяц, доступ к размещению «горячих» вакансий, позиции в топе и брендирование.
Відповіді на типові запитання
Увага
Без оформлення доступу ви не бачите контакти авторів резюме, не можете пропонувати претендентам свої вакансії. Без доступу до контактів ви зможете зв'язатися з кандидатом, якщо тільки він сам відгукнеться на вашу вакансію.
Доступ до контактів потрібно активувати?
Так. На користування базою контактів оформляється фіксований термін — тиждень, 1 або 3 місяці. Як тільки ви активуєте доступ до контактів, запуститься відлік терміну користування. Тому активуйте базу тільки тоді, коли збираєтеся шукати співробітників, щоб отримувати їх контакти або відправляти їм пропозиції.
Після того, як відкрию контакт, як довго зможу ним користуватися?
Відкриті контакти авторів резюме доступні вам на сайті протягом року. Ви можете зберегти або архівувати контакти: додавши їх до розділу «Відгуки» або «Вибране», а потім завантажити у вигляді файлів.
Спецпропозиції
Спецпропозиції купувати вигідніше, аніж окремі послуги. У кожен набір входять публікації вакансій і доступ до контактів. У спецпропозиціях зібрано оптимальний набір для швидкого старту і результативного пошуку співробітників.
Коли і як списується контакт з рахунку?
Якщо ви, переглядаючи резюме, натиснете на кнопку «Відкрити контакти», тоді вам відкриються контакти автора і після цього спишеться 1 контакт. Так само спишеться 1 контакт, якщо запропонуєте вашу вакансію конкретному автору резюме.
У чому різниця між контактами з усієї України і конкретного міста?
Якщо ви шукайте співробітників з певного міста і не розглядаєте кандидатів з інших областей, тоді вказуйте це місто. Звужуючи базу резюме до однієї області, ви зменшуєте вартість доступу до контактів.
Якщо я не користуюся один день контактами, він зарахується?
Так. Як тільки ви активуєте доступ до контактів, кожен день буде зараховуватися. Незалежно від того, чи користувалися ви у це день доступом чи ні, день буде врахований.
Чи потрібно купувати доступ до контактів, якщо я куплю спецпропозицію?
Ні. Купуючи спецпропозицію, ви отримуєте відразу доступ і до публікації вакансій, і до бази контактів.