Глинчак Тетяна

FULL
Дата публикации: 01 декабря 2020
O соискателе
Имя Глинчак Тетяна
Возраст 21 год
Город Киев
Условия
Ожидаемая должность Помічник юриста
Категория Юриспруденция
Тип занятости Полная занятость, Частичная занятость, Удаленная работа
Ожидаемая заработная плата 10 000  грн / в месяц
Желаемый город работы Киев
Контакты

Чтобы открыть контакты, Войдите как работодатель или зарегистрируйтесь

Опыт работы

Помічник адвоката

Июль 2019 - на данный момент (2 года 3 месяца)
 • Киев
 • Приватний адвокат (фізична особа-підприємець)
 • Земельне, адміністративне, цивільне, кримінальне право
На посаді помічника адвоката отримала наступні навички:
1. складання проектів процесуальних документів (позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги, заяви та клопотання, звернення в порядку ЗУ "Про звернення громадян"(пропозиції, заяви/клопотання, скарги), інформаційні запити, заяви про кримінальне правопорушення, договори, довіреності та інші);
2. представництво за довіреністю в органах державної влади та місцевого самоврядування, підприємствах, устоновах, орзанізаціях тощо;
3. оперативний аналіз чинного законодавства з метою пошуку необхідної інформації, підготовка правових висновків щодо конкретних ситуацій тощо.

Працівник сервісу

Ноябрь 2018 - июль 2019 (7 месяцев)
 • Киев
 • МакДональдз
 • Ресторанний бізнес
Робота в МакДональдз мене навчила не соромитися говорити про роботу в МакДональдз)
Тому зараз я згадую про роботу в цій компанії, як про особливий період свого життя і з впевненістю можу сказати, що люблю знаходити підхід до людей, жартувати з ними та дарувати хороший настрій.
Робота в МакДональдз дала змогу побачити зсередити, як працює заклад ресторанного господарства та навіть частково вникнути в юридичні нюанси. Окрім того, на цій посаді я навчилася пунктуальності, точності та уважності в своїх діях, вмінню організовувати свій час та витрачати його максимально продуктивно.

Репетитор з англійської мови та математики для школярів

Июль 2018 - август 2018 (1 месяц)
 • Надворная
 • Самозайнятість
 • Освіта, наука
Репетиторство з англійської мови та математики та робота з дітьми допомогли по-перше, тримати на високому рівні знання з англійської мови, по-друге, розвивати власні аналітичні здібності та логічне мислення, по-третє, знаходити підхід до учнів та подавати матеріал у доступній та зрозумілій формі.
Тані вміння неабияк допомагають у роботі з юридичними документами та нормативно-правовими актами, особливо, коли доводиться надавати своєрідні юридичні консультації зацікавленим особам у простій та доступній формі.

Оператор call-центру

Октябрь 2017 - декабрь 2017 (2 месяца)
 • Киев
 • «Hot Mobile»
 • Оператор мобільного зв'язку та телебачення
Працюючи оператором call-центру в компанії «Hot Mobile», отримала навички:
1. Комунікативні. Здійснювала вихідні дзівнки з метою комерційної пропозиції фізичним особам. Така діяльність допомогла мені позбутися страху спілкування з незнайомими людьми.
2. Мати та відстоювати власну позицію. Володіючи певною інформацію про послуги, які я пропонувала, мені доводилося підбирати правильні аргументи, щоб переконати людину в тому, що послуга, яку їй пропонують, є вигідною у співвідношенні "ціна-якість". Такий робочий обов'язок в свою чергу навчив мене знаходити баланс між пропозицією скористатися послугою та нав'язливістю.
3. Стресостійкість. Спілкування з такою величезною кількістю людей протягом робочого часу та часті безрезультатні пропозиції скористатися послугами компанії можуть демотивувати та призводити до стресу. Робота в call-центрі - це чудова можливість досягти максимальної стресостійкості.
Образование

НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Сентябрь 2017 - на данный момент (4 года 1 месяц)
 • Киев
 • Факультет соціології і права
 • неоконченное высшее
Що я можу сказати про юридичну освіту в КПІ? Юридична освіта в КПІ класна і якісна, що стало для мене приємним здивуванням ще на першому році навчання. Не все ідеально, звісно, але вивчати право в КПІ мені подобається.
Загалом мій середній бал за останній семестр становить 95,67 за 100-бальною шкалою, що дозволяє отримувати академічну стипендію.
Мій університет дає широкі можливості студентам реалізувати себе, зокрема протягом періоду вересень 2017 – грудень 2018 я була членом студентського наукового гуртка «Творча лабораторія законодавства».
Результатом такої участі стала активна наукова діяльність:
Стаття у науковому фаховому виданні України, внесеному до переліку МОН України - Глинчак Т. Д., Чепульченко Т. О. Механізм громадського контролю та участі в діяльності антикорупційних структур. Право і суспільство. 2018. №2. С. 9-14. (0,52 др. арк.).
Опубліковані матеріали (доповіді, тези) наукових конференцій, круглих столів, семінарів, симпозіумів незалежно від тематики:
1) Глинчак Т. Д. Основні правові системи сучасності. Позитивний досвід для України Матеріали VIII Міжнародної науково-практичної конференції “Правове регулювання суспільних відносин на шляху до сталого розвитку” (15-20 травня 2018 р. м. Київ) / уклад. : О. О. Кравчук, А. А. Мельниченко, Т. О. Чепульченко, В. Ю. Пряміцин. Київ: ТОВ НВП “Інтерсервіс”, 2018. С. 113-115. (0,17 др. арк.);
2) Глинчак Т. Д. Correlation between freedom of speech and censors in Ukraine Матеріали ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю “Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень” (22 березня 2018 р. м. Київ) / уклад. : Є.О. Дегтярьова, Л.В. Школяр. Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018 р. Том І. С. 270-272. (0,12 др. арк.);
3) Глинчак Т. Д. The problem of precedent for judіcіal system Матеріали XIX Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “Science and Technology of the XXI century” (29 листопада 2018 р. м. Київ): (0,07 др. арк.).
Курсы, тренинги

Курси англійської мови в «Oxford School of English»

Январь 2018 - июнь 2018 (4 месяца)
Киев
По закінченню навчання на курсах англійської мови отримала сертифікат, що підтверджує моє володіння англійською мовою на рівні В2.
Навыки работы с компьютером
Впевнеий користувач пакету MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Publisher) та мережі Інтернет.
Профессиональные навыки
Складання процесуальних документів (Опыт - 1 год)
 • Продвинутый
 • Навык используется
Усні та письмові юридичні консультації (Опыт - 2 года)
 • Продвинутый
 • Навык используется
Аналіз чинного законодавства та судової практики (Опыт - 2 года)
 • Продвинутый
 • Навык используется
Написання наукових публікацій (Опыт - 2 года)
 • Выше среднего
 • Навык использовался год назад
Публічні виступи (Опыт - 3 года)
 • Выше среднего
 • Навык используется
Знание языков
Украинский
Эксперт
Русский
Продвинутый
Английский
Выше среднего
Итальянский
Начинающий
Дополнительная информация
Як вже зрозуміло з мого резюме, я маю досвід роботи в юридичній сфері і бачу, як система працює зсередини. Є і недоліки, які навпаки мотивують працювати та самовдосконалюватися. Я потребую росту, в тому числі і кар'єрного, тому очікую від нової роботи більше можливостей, ніж від теперішньої.
Мого досвіду та навичок достатньо для цього, щоб в мене сформувалися такі особисті якості як вміння організовувати свій простір і час, звичка доводити розпочаті справи до кінця, вміння долати труднощі та шукати вихід із складних ситуації, пунктуальність та почуття відповідальності, уважність та скурпульознійсть при виконанні завдань, принцип користуватися лише надійними джерелами, які забезпечують отримання лише достовірної інформації, що надзвичайно важливо при роботі у сфері права.