Галицкий Данило

FULL
Дата публикации: 03 марта 2020
O соискателе
Имя Галицкий Данило
Возраст 20 лет
Город Днепр
Условия
Ожидаемая должность Адміністратор готельно-ресторанного комплексу
Категория Гостинично-ресторанный бизнес, туризм
Тип занятости Полная занятость
Желаемый город работы Днепр
Контакты

Чтобы открыть контакты, Войдите как работодатель или зарегистрируйтесь

Опыт работы

Офіціант

Сентябрь 2017 - август 2018 (11 месяцев)
 • Днепр
 • Готельно-ресторанний комплекс Хутір
 • Сфера обслуговування
Образование

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Сентябрь 2018 - на данный момент (2 года 1 месяц)
 • Днепр
 • Економіки
 • высшее

Коледж економіки та бізнесу ДНУ

Сентябрь 2018 - август 2019 (11 месяцев)
 • Днепр
 • Економіки
 • среднее специальное
Профессиональные навыки
Написання наукових статей, досліджень. (Опыт - 3 года)
 • Продвинутый
 • Навык используется
Знание языков
Украинский
Продвинутый
Русский
Эксперт
Дополнительная информация
Характерною особливістю сучасного суспільства стає його людиноцентристська спрямованість, згідно з якою найважливішим показником прогресу є індивідуальний розвиток особистості: її здібностей, мислення, задоволення пізнавальних запитів і потреб, забезпечення прав та свобод тощо. НТР спричинила різке зростання обсягу інформації, яку необхідно усвідомити, засвоїти, опрацювавши у свідомості, й використовувати на практиці. Водночас велика кількість інформації - ідей, теорій, технологій - швидко змінюється, перетворюється, застаріває. У зв'язку з цим обсяг знань, набутих упродовж навчання, стає замалим уже після 3-5 років професійної діяльності. У більшості сучасних наукомістких виробництв саме з такою частотою відбувається радикальне оновлення професійних знань, конкурентоспроможні великі підприємства промисловості потребують постійного впровадження нової техніки та передових технологій і в такий спосіб вимагають постійної готовності працівників до змін характеру праці й самих професій, зростання загальноосвітнього та технічного рівнів. Отже, об'єктивно виникає потреба у всебічному гармонійному розвитку всіх людей, які беруть участь у виробництві. Відтак майбутні фахівці повинні бути налаштовані на постійне оновлення своїх знань, професійних умінь і навичок, збагачення досвіду пізнавальної та практичної діяльності, що підкріплюється відповідними ціннісними орієнтаціями.

Таким чином, процес професійної підготовки у відповідних навчально-виховних закладах має насамперед, спрямовуватися на формування готовності до такої діяльності, що базується на потребі особистості у навчанні і вдосконаленні протягом життя.

Розв'язання цієї проблеми передбачає орієнтацію системи підготовки майбутнього працівника на гуманістичну парадигму й особистісно орієнтовану освіту, що спрямовується на досягнення студентом професіоналізму у своїй діяльності.