Чи важливе знання англійської мови для кар'єри та повсякденного життя?Чи важливе знання англійської мови для кар'єр...

Саморозвиток
11 місяців тому
18602

Сучасне життя диктує кожному з нас свої правила. Одне з них – необхідність знати англійську мову хоча б на початковому рівні.

Практично в кожній вакансії потрібне обов'язкове знання іноземної мови. І якщо цим ви похвалитися не можете – цікаві та перспективні вакансії стають недоступними. Крім того, незнання мови може негативно відбитися і на повсякденному житті.

Кар'єра

Володіння англійською мовою є однозначною перевагою для здобувача. Це додатковий бонус для просування по кар'єрних сходах та можливість спілкуватися з міжнародними партнерами по бізнесу особисто, без залучення перекладачів.

Розвиток

Якщо ви досі не приступили до вивчення іноземних мов, значить саме час зробити це! Одна з переваг – тренування пам'яті. Нові слова, фрази та правила дозволяють розширити власні межі пам'яті.

Володіння мовою – це не тільки вивчення правил та фраз, а й знайомство з культурою країни.

Спілкування без проблем

Відомо, що англійська мова є одною з найпоширеніших у світі, тому знаючи її, можна спілкуватися з людьми практично з усіх країн. Це нові цікаві знайомства, подорожі та багато корисної інформації.

Крім того, володіючи англійською мовою можна без проблем подорожувати. Всі дрібниці, включаючи розміщення в готелі, екскурсії та інші організаційні питання можна вирішувати самостійно, і не звертатися за допомогою до перекладачів.

Мистецтво в оригіналі

Тепер можна слухати іноземні пісні та розуміти зміст тексту. Ще одна перевага – фільми та книги в оригіналі. Крім того, що це набагато цікавіше, ніж субтитри й переклади, так це ще й чудова можливість удосконалення знань.

Про задоволення прочитання англомовної літератури й говорити не варто. Адже воно помітно відрізняється від перекладів: фразеологізми та вирази, які властиві тільки англійській мові.

Додатковий дохід

Знання англійської – це відмінний спосіб додаткового доходу. Якщо потрібно заробити грошей, можна робити переклади текстів, писати реферати та статті, і навіть проводити заняття для тих, хто тільки починає вивчення.

Дізнайтеся також, як домогтися підвищення на роботі.