Типові помилки при пошуку роботиТипові помилки при пошуку роботи

Шукачам
рік тому
18496

Отримати відмову після співбесіди через нестачу досвіду або знань, звичайно, неприємно. Але набагато гірше, якщо це станеться через дурну помилку, на яку здобувач навіть не звернув увагу.
Ми підготували список найпоширеніших помилок, які здійснюють здобувачі при пошуку роботи і безпосередньо під час співбесіди.

Невдале резюме

Дана помилка є однією з найпоширеніших. Перед тим, як відгукнутися на обрану вакансію, детально підготуйте своє резюме: виділіть ключові слова, акцентуйте увагу потенційних роботодавців на найголовнішому і важливому, щоб зацікавити їх.

Занадто довгий супровідний лист або його відсутність

Автоматично відправлене резюме без супровідного листа навряд чи хтось оцінить, тому його потрібно скласти грамотно та лаконічно. Не варто писати поему, адже HR-менеджер або безпосередньо майбутній керівник просто не захоче витрачати багато часу на її прочитання.

Відсутність ініціативи

Ви відправили резюме в компанії, що сподобалися, та очікуєте відповіді? Якщо Ви кращий фахівець в своїй справі, все одно не варто забувати, що на гідне місце завжди є багато претендентів. Тому можете сміливо зателефонувати в компанію та нагадати про себе. Але тут важливо не переступити межу і не здатися занадто нав'язливим, адже цього точно ніхто не оцінить.

Зайва балакучість

Проходячи співбесіду важливо розуміти, що Ви спілкуєтеся не з подругою чи сестрою, тому заглиблюватися в відверті розмови і піднімати занадто особисті теми не варто. Відповідайте лише на поставлені питання і цікавтеся всім, що стосується майбутньої посади. Також слід уникати розмови про колишніх колег і погане керівництво.

Необґрунтовані амбіції

Не варто з перших хвилин співбесіди озвучувати захмарні очікування, що стосуються заробітної плати та кар'єрного зростання. Особливо це прозвучить нерозумно, якщо претендент не володіє потрібними навичками, вміннями і не може похвалитися досягненнями на попередньому місці роботи.

Якщо Ви вже запрошені на співбесіду, проявіть себе з найкращого боку: покажіть свою зацікавленість в конкретному місці роботи, аргументуйте свій вибір, поділіться ідеями, які будуть корисні компанії. Проявлена ініціатива покаже Вас тільки в кращому світлі для майбутнього роботодавця, та можливо стане вдалим стартом для Вашої кар'єри в новій компанії.