Тестове завдання на співбесіді: чи є підводне каміння?Тестове завдання на співбесіді: чи є підводне камі...

Шукачам
10 місяців тому
18578

У пошуках кандидата на посаду, роботодавець ризикує отримати абсолютно не те, чого він очікує. Тому часто керівники перевіряють рівень професіоналізму різними способами. Один із способів – тестове завдання. Але чи правильно це? І які умови коректні для цього способу перевірки?

Перевірка рівня професіоналізму та демонстрація навичок і умінь – це можливість для роботодавця оцінити співробітника та зрозуміти, чи вписується він в компанію. Також це хороший варіант в разі, коли резюме кандидата не особливо розкриває всі його можливості. Для самого кандидата це також відмінний спосіб проявити себе та виправити можливі помилки, які були допущені на співбесіді.

Будь-який роботодавець шукає людину, яка може показати себе добре в роботі, а не в розмові. Але яке підводне каміння може очікувати самого кандидата?

Ризики для кандидата

Тестове завдання або будь-який пробний проект часто не оплачується взагалі. Говорити про великі суми за таку тестову роботу не приходиться. Тому кожен кандидат повинен розуміти, що не існує гарантій того, що після виконаного тестового завдання його візьмуть на роботу.

Але є спосіб мінімізувати ці ризики. Для початку необхідно розуміти, що тестове завдання або проект не повинен бути масштабним. Кожна людина повинна знати, що об'ємна неоплачувана робота – це погано і ризиковано.

Для того, щоб роботодавець зумів оцінити професійні якості потенційного кандидата, досить видати невелике тестове завдання. Його виконання не повинно займати багато часу. Оптимально – 2-3 години.

Більшість претендентів з великим побоюванням підходять до вимоги виконати тестове завдання. Деякі вважають це неправильним та нечесним. Інші ж бояться залишитися за бортом.

Ідеальна тестова роботу – це коротке завдання. І воно вигідне не тільки для роботодавця, але й для кандидата. Виконуючи таке завдання, людина може зрозуміти, що сама не хоче працювати в цій компанії або працювати над подібними проектами. Пробне завдання дозволяє врахувати інтереси відразу обох сторін.

Але тут слід розуміти, що незалежно від того, буде виконано завдання чи ні, кандидат зобов'язаний повідомити про своє рішення роботодавцю. Роботодавець, в свою чергу, також повинен забезпечити зворотний зв'язок. Це буде чесно та правильно.

Поради щодо виконання тестового завдання

Ми підготували кілька важливих порад для претендентів, які допоможуть правильно підійти до виконання тестових завдань:

• Після отримання завдання переконайтеся в тому, що всі пункти вам зрозумілі. Якщо щось залишилося незрозумілим, обов'язково уточніть деталі у роботодавця.

• Обговоріть з роботодавцем терміни здачі завдання і формат, в якому необхідно здати готовий результат.

• Якщо у вас виникли проблеми з виконанням, і ви не встигаєте здати завдання в призначений час, скажіть про це.

• Якщо це можливо, обов'язково внесіть в завдання щось своє. Звичайно, якщо ваш напрям це дозволяє. Посада адвоката або юриста навряд чи це передбачає.

І найголовніша порада – не бійтеся. Звичайно, необхідно знати свої межі, але при цьому будьте поступливими. Якщо посада вас зацікавила, обов'язково спробуйте пройти тест. Це відмінна можливість проявити себе з найкращого боку. Якщо ж ви розумієте, що завдання для вас складне, відразу відмовтеся і повідомте про це роботодавця.