Робота після новорічних свят: як прийти у формуРобота після новорічних свят: як прийти у форму

Саморозвиток
10 місяців тому
18538

Перший робочий день після новорічних свят: тілом ви вже за робочим столом, а душа все ще перебуває в компанії друзів та родичів. Як прийти до тями після свята та зробити трудові будні не такими суворими? Давайте поміркуємо.

Багатий стіл, пісні, танці і тости – це весело та добре. Але як бути, якщо вже завтра необхідно переодягнутися в діловий костюм та включатися в роботу? Як увійти в цей режим, не тримаючись за голову? Більшість думає, що плавного переходу від свят до роботи не існує взагалі, але це не так.

Допомагаємо собі самі

Свята – це прекрасно, але все хороше колись закінчується, і ми повинні зібрати волю в кулак та включатися в робочий процес. Не будемо сперечатися, що зробити це не так вже й легко. На роботу то вийти можна, але ось включити повноцінно голову не завжди вдається, тому й працюється в перші дні трохи складно.

Люди різні, тому й проблеми можуть бути різними. Деякі за період свят виходять зі звичного режиму сну, через що у них з'являється безсоння. У такому випадку потрібно влаштувати собі обов'язкові вечірні піші прогулянки перед сном. Мозок буде насичуватися киснем, голова звільниться від зайвої та непотрібної інформації, а ви зможете налаштуватися на робочий лад.

Ще один важливий нюанс – думки. Дуже важливо мислити позитивно. Не сумувати про те, що свята закінчилися й попереду трудові будні, а, навпаки, радіти тому, що з'явився цілий рік для реалізації усіх планів та цілей. Потрібно зібратися та прагнути до того, щоб всі мрії стали реальністю.

Свята – не привід лежати на дивані

Відпочинок потрібен кожній людині, але тривалі свята – не привід весь час лежати на дивані. Працювати, вчитися та розвиватися все одно потрібно. Щоб «вийти» зі свят легко, приблизно за 2 дні до виходу займіться активними справами. Це може бути спорт або банальне прибирання в квартирі. У будь-якому випадку це допоможе розігнати кров організму та надати вам бадьорості.

Крім того, у вихідні займіться тим, про що давно мріяли, але на що все ніяк не вистачало часу. Це може бути прочитання книги, пізнання чогось нового. Такого запалу вистачить на усі подальші буденні справи, включаючи роботу або навчання. А це як раз те, що потрібно! Задайтесь цілями на рік і не відкладайте їх в довгий ящик. Прийшовши на роботу, відразу ж беріться за їх досягнення. Це прагнення допоможе вам увійти в робочий процес з першого дня, й до того ж буде помічено керівництвом. І хто знає, може через короткий час ви зможете похвалитися підвищенням по кар'єрних сходах. Все можливо!