Відмова за відмовою на роботі: як впоратися та не впасти духом?Відмова за відмовою на роботі: як впоратися та не...

Шукачам
11 місяців тому
18859

Вже втомилися від співбесід, а результат кожного разу негативний? Не поспішайте шукати винних серед потенційних роботодавців. Якщо невдача слідує одна за одною, значить потрібно задуматися про власні помилки та поведінку.

Будьте собою

Кожен претендент хоче запам'ятатися роботодавцю, і намагається показати себе з найкращого боку. Але таке рішення не завжди себе виправдовує. Важливо, щоб роботодавець зрозумів, що ви кваліфікований та успішний співробітник, але при цьому на вашій голові відсутній німб або корона.

Не стрибайте вище голови

Якщо ви на попередній роботі займали посаду менеджера, а зараз претендуєте на більш високу посаду в новій справі, то швидше за все швидко влаштуватися на роботу не вдасться. Відсутність відповіді від роботодавця в такому випадку – це норма. Ніхто не хоче ризикувати та довіряти важливу справу людині без досвіду. Претендуючи на високу посаду, людина повинна отримати спеціальні знання та навички.

Будьте реалістом

Яким би знавцем ви себе не вважали, ставте перед собою цілі, які вам під силу. Тим більше мова йде про нові професії. В новому напрямку завжди необхідно починати з рядових вакансій.

Проявіть себе як професійний фахівець, добийтеся успіхів, і тоді керівник сам захоче підвищити вас на посаді. Але зупинятися на досягнутому не варто! Навіть домігшись успіхів продовжуйте працювати. Якщо розслабитеся, можете втратити вправність, а це негативно позначиться на підсумковому результаті!

Як впоратися з невдачами?

Навіть серед успішних бізнесменів є люди, яким хоча б раз відмовляли в роботі. І в цьому немає нічого поганого. Найголовніше – навчитися справлятися з невдачами та не падати духом після кожної відмови. Якщо людина поставила мету знайти роботу, то протягом декількох місяців (за умови регулярного відвідування співбесід), він обов'язково знайде підходящу посаду.

Як же впоратися з існуючими невдачами? Перший крок – аналізуйте свою поведінку та манеру спілкування на співбесіді. Можливо, ви занадто мовчазні або, навпаки, говорите занадто багато? А можливо ви зробили серйозні помилки, відповідаючи на питання, що стосуються майбутньої посади?

Крім того, не переживайте, якщо вам не відповів роботодавець. На жаль, це велика проблема. Часто рекрутери відповідають на резюме тільки в тому випадку, якщо ця відповідь позитивна. І в цьому немає провини здобувачів.

Не засмучуйтеся, якщо вам відмовив роботодавець з об'єктивних причин. Аналізуйте кожну співбесіду та рухайтеся далі!

Читайте також: типові помилки при пошуку роботи.