Новий рік на роботі: що подарувати колегам?Новий рік на роботі: що подарувати колегам?

Колектив
рік тому
18789

Новий рік – це тепле сімейне свято, а колектив є для людини другою сім'єю. До того ж на роботі ми проводимо більшу частину часу, ніж удома. Тому питання про новорічні подарунки колегам дуже актуальне.

Загальні правила вибору подарунків колегам

Відносини з колегами в будь-якому випадку повинні залишатися робочими, тому необхідно дотримуватися субординації. Занадто особисті подарунки варто відразу викреслити зі списку. Які ж основні критерії вибору подарунків колегам? Давайте розберемося!

Дотримуючись нескладних порад, подарунок буде підібраний доречно та порадує ваших колег:

• Подарунки повинні бути нейтральними.

• Не варто забувати про дистанцію між колегами та не переступати особисті кордони людини.

• Не потрібно дарувати дуже дорогі подарунки, щоб не ставити одержувача в незручне становище.

• Подарунок повинен бути доречний до Нового року.

• Якщо колектив великий, то подарунки слід робити для всіх однакові, або хоча б їх цінова категорія повинна бути одна й та ж.

Ідеї ​​подарунків

Якщо ваш робочий колектив складається і з чоловіків, і з жінок, то не варто ділити подарунки на 2 половини. Можна вдало підібрати однакові подарунки, які припадуть до душі всім представникам людства.

Відмінний варіант – новорічні прикраси. Можна обрати гарні ялинкові кулі, які подобаються майже всім. Крім того, сучасні технології дозволяють замовити іменні ялинкові кульки. Така ідея однозначно сподобається колегам та буде щороку нагадувати їм про вас.

Також доречне канцелярське приладдя, блокноти, дошки для нотаток, закладки для журналів й книг, а також інші корисні сувеніри. Всього цього завжди не вистачає офісним співробітникам.

Смачними подарунками також навряд чи когось можна засмутити: хороша кава, чай, пляшка смачного шампанського, шоколад, банка червоної ікри та новорічна коробочка цукерок. Все це смачно і завжди доречно. Також відмінний варіант їстівного подарунка – набір кексів для всіх колег або величезний торт. Таким чином можна привітати відразу всіх, і позбавити себе від проблеми вибору подарунків.

Звичайно, будь-який подарунок варто святково упакувати та додати новорічну листівку. Якщо є бажання та час, новорічні листівки можна зробити самостійно, а також придумати індивідуальне привітання.

Що не варто дарувати колегам?

Від занадто особистих подарунків варто відмовитися відразу. Сюди відносяться предмети гігієни, парфуми, білизна, сертифікати в магазини. Також слід відмовитися від сувенірної продукції з логотипом вашої компанії. Це вже неактуально, та й навряд чи хтось буде здивований такому презенту.

Обирайте не дуже дорогі подарунки, щоб не ставити своїх колег в незручне становище, адже не кожна людина може відповісти тим же. Навіть на невелику суму можна підібрати приємний та корисний подарунок, який обов'язково порадує людину.

Новий рік – ще один чудовий привід провести час з колегами та привітати їх зі святами. Але найголовніше – атмосфера в колективі! Нехай вона буде теплою та приємною, незважаючи на зимовий холод.