Новорічний корпоратив: як не зіпсувати святоНоворічний корпоратив: як не зіпсувати свято

Колектив
11 місяців тому
18682

Новорічний корпоратив – довгоочікувана та дуже важлива подія в кожній компанії. Ця вечірка здатна створити теплу та дружню атмосферу в колективі.

Корпоративний дух – одна з головних складових успіху будь-якої компанії.

Більшість компаній замислюється про проведення заходу за кілька тижнів або навіть місяців до Нового року. Співробітники теж починають підготовку до свята заздалегідь, обираючи вбрання та аксесуари. Але дуже важливо не зіпсувати свято, а заодно і відносини в колективі. Як же потрібно поводитися, щоб вранці після корпоративу не було соромно?

Присутність обов'язкова

Ігнорувати новорічну вечірку з колегами не можна! Цей захід найчастіше організовує роботодавець, який не буде задоволений вашою відсутністю. Порушення внутрішньокорпоративних правил може показати вас не з найкращого боку та вплинути на подальше холодне ставлення з боку керівництва.

З ким йти на корпоратив?

Якщо керівництво не вказало в запрошенні те, що можна брати з собою на вечірку другу половинку, то робити цього не потрібно. Тим більше не потрібно кликати на корпоратив подругу, сестру чи дитину. Цим ви проявите неповагу до своїх колег та керівництва. Ідіть на вечірку самі та проведіть весело час з колегами!

Слідкуйте за своєю поведінкою

Незважаючи на те, що це свято і всім хочеться відпочити та розслабитися, все ж потрібно стежити за своєю поведінкою та мовою. Не піднімайте ті теми, про які будете шкодувати на наступний день.

При цьому не потрібно вести себе занадто тихо. Так керівництво може подумати, що вам нудно і нецікаво. Не соромтеся брати участь в конкурсах, проявляти ініціативу та просто будьте собою!

Їжа та алкоголь

Дозволити собі кілька келихів гарного алкоголю можна. Найголовніше – не переборщити. В алкогольному сп'янінні дуже важко контролювати свою поведінку та мову, тому легко можна зробити дурні та необдумані вчинки. Знайте міру, не змішуйте міцні напої і все буде добре.

У їжі також важливо знати міру та не кидатися на кожну страву з голодними очима. Також не варто забирати їжу із собою, навіть якщо їжі багато, а вдома чекає голодний чоловік. Це дуже некультурно і невиховано.

Дрес-код

Практично кожна людина любить бути в центрі уваги, але й тут важливо знати міру. Не варто надягати короткі сукні та одяг з глибоким вирізом. Відвертий одяг підходить для нічних клубів, а вечірка з колегами передбачає стильну, але скромну форму одягу.

Важливо враховувати і місце проведення корпоративу. Якщо це заміський клуб, то надіньте джинси і светр або спортивний костюм. Для вечірки в ресторані підійде гарна вечірня сукня та діловий костюм. Враховуйте ці нюанси, та обирайте відповідний дрес-код.