Немає відгуків на вакансію від здобувачів: що робити?Немає відгуків на вакансію від здобувачів: що роби...

Роботодавцям
10 місяців тому
18734

Створити привабливий опис вакансії зможе не кожен фахівець. Інколи до цього питання необхідно підійти не тільки з аналітичного боку, але й підключити творчість. Але вакансії бувають різні, тому потрібно вміти відрізняти їх, щоб зробити відповідний опис.

Якщо ви розмістили вакансію, а відгуків вкрай мало або їх немає взагалі, значить потрібно щось міняти. А для цього необхідно провести аналіз всіх пунктів.

Проводимо аналіз

В першу чергу необхідно самостійно перечитати опис вакансії та зрозуміти, чи легко він написаний. Текст повинен бути легким, не зобов'язуючим та має викликати бажання залишити відгук. Якщо ваш опис буде схожий на посадову інструкцію 80-х років, навряд чи хтось наважиться відгукнутися.

Пишіть лаконічно, але цікаво. Користуйтеся простими словами та фразами, інакше можна злякати всіх здобувачів. При цьому не варто використовувати заїжджені слова та вимоги до майбутнього фахівця. Кожен претендент і так вважає себе відповідальним, організованим та працьовитим. І навряд чи хтось скаже про себе щось погане.

Обов'язково робіть акцент на головних перевагах представленої вакансії. Це може бути зарплата, бонуси, зручний графік роботи, зручне місце розташування.

Крім того, необхідно вибрати правильну категорію. Якщо зробити тут помилку, то існує величезна ймовірність, що відгуків буде мало або не буде взагалі.

Некоректний заголовок вакансії

Заголовок вакансії повинен максимально точно відображати, якого фахівця хоче бачити компанія. Не потрібно вказувати хитромудрі визначення, краще зупинитися на стандартних назвах, які точно знайомі кожній людині.

Некоректні заголовки можуть стати однією з головних причин, чому здобувачі не залишають відгуків. Вони їх просто можуть не помітити! Намагайтеся створити лаконічний та зрозумілий заголовок.

Також важливо пам'ятати, що на сайті з пошуку роботи щодня публікується тисячі різних вакансій. І якщо ваша вакансія досить популярна, то вона може загубитися серед тисячі інших. Щоб помітили саме ваше оголошення, воно повинно бути оригінальним і привабливим. Тому не варто створювати вакансію поспіхом.

Помилки

Дуже важливо, щоб і опис, і заголовок були складені грамотно. Якщо ви пред'являєте високі вимоги до кандидата, а ваша вакансія просто сповнена помилок, то здобувач посміється та пройде повз. І в цілому, враження про вашу компанію буде зіпсовано.

Говорити про те, чому здобувачі не відгукуються на вакансію можна довго. Причин чимало, а основні з них були розглянуті вище. Якщо знайти співробітників в компанію буває складно, не впадайте у відчай, а виправляйте помилки. Трохи старань, і ідеальний кандидат знайде вас сам!

Читайте також: Як мотивувати співробітників на продуктивну роботу?