Навички, які більш за все потрібні роботодавцям у 2020 роціНавички, які більш за все потрібні роботодавцям у...

Кар'єра
9 місяців тому
19982

Професійна соціальна мережа LinkedIn проаналізувала вимоги понад 20 мільйонів вакансій та резюме затребуваних професіоналів, щоб визначити, які навички стануть найпотрібнішими у 2020 році.

Незалежно від кар'єрних цілей, вивчення, придбання або вдосконалення перерахованих далі навичок примножать цінність фахівця в будь-якій області. Цього року прикладіть більше зусиль на розуміння саме цих навичок і знань.

У список увійшли 15 навичок, які розділені на дві групи — soft і hard skills. Soft skills або гнучкі, м’які навички — це універсальні соціальні навички, а hard skills — це навички технічні, професійні. Говорячи про навички гнучкі, мається на увазі те, «як» людина працює і вирішує завдання, а що стосується технічних навичок — «за допомогою чого».

Гнучкі навички або soft skills

Гнучкі навички — це першооснова результативної роботи будь-якого фахівця. Ключова риса м’яких навичок 2020 року — це як ми вміємо працювати з іншими людьми. У минулому році у списку софт-скілів був присутній тайм-менеджмент, однак у цьому році вміння керувати часом не увійшло в топову п’ятірку, поступившись свої позиції навичці міжособистісних відносин — емоційному інтелекту. Роботодавці мають потребу в людях, які вміють висловлювати свої ідеї, доносити свої погляди, слухати і чути колег.

soft skills

1. Креативність. Компанії мають потребу в людях, які готові нестандартно і самобутньо підходити до вирішення завдань. І креативність потрібна не тільки у творчих сферах, а й у формальних та прагматичних завданнях.

2. Переконання. Керівники і рекрутери мають потребу в людях, які готові пояснити «чому і навіщо» та переконати оточуючих, що це спрацює. Щоб помножити професіоналізм, навчитеся відстоювати свої погляди, ідеї та рішення. Навчіться надихати людей навколо себе, щоб вони слідували за вами, орієнтувалися на вашу повістку, радилися і бачили у вас приклад для наслідування.

3. Співпраця. Згуртовані і продуктивні команди здатні досягти великих результатів, аніж одинаки — і керівники знають це. Навчіться взаємодіяти у колективі, усунувши егоїзм і гордість. Уміння працювати у команді — це не означає, що потрібно забути про силу особистості. Кожна людина у команді тримає «ключик», єдність яких здатна відкрити будь-які замки на шляху до мети, і результат одинака не може бути цілісним без «ключиків» усієї команди.

4. Адаптивність. Єдине, що постійно не тільки в житті, але і в бізнесі — це зміни. Щомиті усвідомлюйте, що завтра або через хвилину все може перевернутися з ніг на голову — до цього потрібно бути готовим і зустрічати зміни без хвилювань і неупереджено. Тому холоднокровність, незворушність і спокій — невід’ємна властивість професіоналізму в 2020 році.

5. Емоційний інтелект. Це постійне усвідомлення, розуміння і розважлива оцінка емоцій власних і почуттів оточуючих. Цей навик вперше з’явився в топі софт-скілів, і, ймовірно, це великий крок до розуміння того, що часом компанії не досягають намічених результатів через емоційної вразливості людей у команді. Відсутність емоційної стійкості, нездатність перемагати сильні почуття під час відповідальних рішень, призводить до того, що найпростіші завдання провалюються.

Технічні навички або hard skills

Технічні навички відчутні і конкретні, безпосередньо прив’язані до професійної сфери. Хард-скіл — це індикатор компетенції, кваліфікації людини. Жорсткі навички здобуваються шляхом теорії та практики. Технічні навички нестійкі та часто змінюються, вимагають постійного вдосконалення і розвитку, тому як швидко застарівають. Мінливість впливу професійних навичок легко відчути на прикладі 2020 року, коли блокчейн технології не тільки прорвалися у топ, але й посіли перше місце. А бізнес-аналітика стрімкіше інших навичок зросла у затребуваності аж на 10 позицій.

hard skills

1. Блокчейн. Ця навичка вперше потрапила до списку затребуваних технічних скілів, і відразу ж посіла перше місце у рейтингу. Блокчейн з’явився у 2009 році як технологія, яка допомагає безпечно купувати, продавати і міняти криптовалюту. Розвиток технології блокчейна призвів до безмежних умов застосування. Блокчейн надає ідеальні умови і структуру для обміну та зберігання даних та цифрових активів. І тільки мала кількість людей вміють грамотно взаємодіяти з блокчейн, тому вони потрібні та затребувані.

2. Хмарні обчислення. В 2019 році хмарні обчислення займали перше місце серед технічних навичок, але у цьому році поступилися першістю, опустившись на друге місце. Компанії намагаються рухатися і вкладатися у публічні хмари. Хмарні технології допомагають компаніям об’єднувати призначені для користувача, інфраструктурні та платформні потужності, без зверх витрат і складнощів. До речі, хмарний архітектор — це найбільш оплачувана професія за версією LinkedIn в 2019 році.

3. Аналітичне мислення. Аналіз даних продовжує тримати стійкі позиції затребуваності серед компаній. Потрібні люди, які вміють аналізувати бездонний обсяг даних, виводити на їх підставі висновки і стратегії. Організації у пошуку талантів, які знаходять результативні рішення для моніторингу і розуміння даних.

4. Штучний інтелект. У порівнянні з попереднім роком штучний інтелект (ШІ) збавив свою затребуваність на 2 позиції, проте як і раніше тримається у топі. ШІ здатний впоратися з монотонними та неосяжними завданнями, на які у людини пішло б багато часу і сил, в той час як їх можна витратити на стратегічні та аналітичні питання. Тому компаніям потрібні люди, які вміють управляти і курирувати силою ШІ, розуміють технології обробки природної мови та методи машинного навчання. За допомогою таких фахівців складні завдання втілюють у прості і новаторські рішення.

5. UX design. З кожним роком кількість інформації робить нас більш примхливими, нам складніше концентруватися і затримати увагу на чомусь складному, неприродному. Компанії знають про те, що у користувачів зростає дефіцит уваги, тому потрібно знаходити грамотні рішення, щоб утримувати і зацікавлювати споживачів. Люди, які вміють і знають, як зробити інтуїтивним і людино-орієнтованим продукт, потрібні і затребувані.

6. Бізнес-аналітика. Розуміння бізнес-процесів допоможе професіоналу з будь-якої галузі побудувати результативну стратегію і враховувати глобальні механізми, вирішуючи вузькоспрямовані завдання. Спеціаліст, який використовує бізнес-аналіз, виводить грамотний план, вміє дивитися на завдання поглядом як технічним, так і комерційним. Цей навик допомагає уникнути нескінченних виправлень, непорозумінь і помилок.

7. Афілійований маркетинг. Традиційні методи просування втрачають вагу і результативність, стають невиправдано затратними, на противагу зростанню впливовості соціальних мереж і блогів. Компанії прагнуть просувати свої продукти і послуги точково, з прогнозованою конверсією і ясними показниками ефективності. Афілійований маркетинг — це модель просування на партнерських умовах за допомогою інтернет-видань, блогів та інфлюенсеров. Особливість партнерської програми в тому, що компанія-рекламодавець платить тільки за покупку, відвідувача або передплатника, а не за клік. Партнерські програми мають на увазі рекламу на майданчиках, які насичені релевантною цільовою аудиторією і органічним контентом. Бізнесу потрібні партнери, які вміють збирати лояльну цільову аудиторію, і впливати на неї.

8. Продажі. Складно знайти компанію, якій не потрібні люди, котрі вміють і знають, як продавати. Тому ця навичка продовжує тримати непохитні позиції в топі. Роботодавцям потрібні професіонали, які вміють вести за собою відділ-продажів, розуміють воронку конверсії, готові результативно працювати з крос-функціональними командами і здатні продавати з найвищою рентабельністю.

9. Наукові обчислення. Ця навичка вперше ввійшла у топ, піднявшись на три позиції щодо минулого року. Ядро навички — це наука про дані. Експертів у цій галузі називають data scientist або програмними архітекторами, вони і комп’ютерні вчені, і математики. Чим вони відрізняються: вміють складати і вирішувати технічно складні і масивні завдання, будують математичні моделі, наприклад нейронні мережі, обчислюють закономірності. Програмні архітектори потрібні компаніям як для роботи з моделями машинного навчання, так і для статистичного аналізу даних. Ця навичка має на увазі знання таких мов програмування як MATLAB, Python, SAS і R.

10. Відеовиробництво. Користувачі ненаситно споживають відео-контент, та інші види взаємодії поки не приносять стільки результативності. Такі умови спілкування із споживачами навряд чи зміняться найближчим часом. Навпаки, прогнози обіцяють, що відео-контент повністю захопить трафік до 2022 року, залишивши іншому типу контенту лише 18%. Тому компаніям потрібні команди, які готові запустити хід відеовиробництва від стадії відеозйомки до постпродакшна і моушн-дизайну.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал та будьте в курсі нових статей та інших цікавих матеріалів.