Хороша робота: яка вона? Основні критеріїХороша робота: яка вона? Основні критерії

Кар'єра
11 місяців тому
19023

У кожної людини бувають періоди любові та ненависті до своєї роботи, тому іноді складно самостійно розібратися, чи дійсно робота погана або людина просто втомилася та їй потрібен відпочинок. Давайте поміркуємо про основні критерії хорошої роботи!

Свобода

Будь-який співробітник цінує свого керівника, якщо той не обмежує його в діях. Це стосується не тільки робочих моментів та можливості проявити себе. Також сюди слід віднести можливість працювати і вдома, і в офісі, можливість піти при необхідності з роботи раніше, а також взяти відпустку на кілька тижнів. Адже нерідко люди стикаються з тим, що роботодавець насилу погоджується відпустити підлеглих у відпустку хоча б на тиждень.

Цікава робота

Звичайно, це основний критерій хорошої роботи. Робота повинна бути вам до душі, і тоді захочеться творити ще більше. По-справжньому задоволений та вмотивований співробітник буде працювати на якість та результат. Така взаємодія співробітників й керівника дає максимум вигоди для всіх.

Зарплата

Навряд чи хтось буде щасливий роботі, через яку доводиться економити на всьому. Зовсім не обов'язково отримувати мільйони, але грошей повинно вистачати на все необхідне. Якщо зарплата на роботі вас задовольняє, значить це одна з ознак гарної роботи.

Колектив

На роботі людина проводить більшу частину часу,  й нерідко колектив стає для нього другою сім'єю. Тому дуже важливо, щоб колектив був дружним та комфортним. Це необхідно для психологічного стану людини, а також це впливає на якість виконуваної роботи.

Якщо ви впевнено можете назвати своїх колег друзями, а спілкування з ними не викликає бажання кинути роботу, значить ваша робота – вельми приємне місце.

Стабільність

Стабільність – це ще одна ознака хорошої роботи. Сюди входить офіційне оформлення, соціальний пакет, а також відсутність в компанії проблем з законом.

Час

Кар'єра – це дуже важливо, але також важливо не забувати про себе та про свою сім'ю. Тому робота 7 днів на тиждень і 24 години на добу навряд чи когось порадує. Якщо ви розділяєте роботу та особисте життя, вам вистачає часу на прості радощі, і ви не смикаєтеся від слова «робота», значить вона дійсно хороша!

Якщо ж перераховані вище критерії ніяк не пов'язані з вашим місцем роботи, не варто впадати у відчай, адже ніколи не пізно щось змінити.

Читайте також: що може розповісти робоче місце про співробітника.