Як змусити себе працювати

Саморозвиток
рік тому
18791

Цікаві розмови з колегами, соціальні мережі та пасьянс на комп’ютері постійно відволікають, а робота стоїть на місці? Ми підготували кілька дієвих порад, які допоможуть врятувати непродуктивний день!

Обирайте продуктивний час для роботи

Необхідно спланувати графік роботи так, щоб найбільш важливі справи випадали на найпродуктивніший час. Тут варто враховувати особливості свого організму. Якщо людина зранку максимально бадьора, то не варто відкладати складні завдання на вечір, і з точністю до навпаки.

Відпочивайте

Для ефективної та продуктивної роботи необхідно бути здоровим фізично, емоційно та морально. Основне правило – здоровий сон. Визначте конкретні часові рамки для роботи, і не перевантажуйте свій організм. Якщо щодня працювати до світанку, то малоймовірно, що людина зможе змусити себе нормально функціонувати у звичайний робочий час.

Мотивуйте себе

Щоб людина почала виконувати будь-які обов’язки, їй необхідна хороша мотивація. Важливо розуміти, що внутрішня мотивація залежить виключно від Вас. Проаналізуйте свої мрії, цілі та навіть найпростіші бажання.

Якщо ж і це не мотивує, тоді подумайте про те, як негативно відреагує керівництво на невирішені вчасно завдання. Ще один вдалий варіант – парі з колегою, адже програвати ніхто не любить.

Наведіть порядок

Якщо на робочому столі відбувається повний хаос, то перше, що потрібно зробити – прибрати. Використані блокноти, непотрібні документи та канцелярія – все це давно час відправити в сміттєве відро. Ці речі заважають і відволікають від роботи. До того ж, подібних дій часто вистачає для запуску процесу і включення в робочий режим.

Плануйте

В основному, людина починає з найскладніших завдань, а легкі залишає наостанок. У випадку з відсутністю бажання працювати, такий варіант навряд чи доречний. Слід скласти список всіх справ за ступенем складності, як наприклад: «Прибрати на робочому місці», «Перевірити пошту», «Здати звіт босу». Коли першу справу виконано, настрій помітно поліпшився, і можна сміливо займатися більш складними завданнями. Легкі завдання можна назвати певним тренуванням. Але важливо не захопитися, і не витратити весь день на непотрібні та не особливо важливі справи.

Відсутність бажання працювати – не привід сумувати. Головне взяти себе в руки та почати. І все обов’язково вийде!