Як викликати симпатію у людейЯк викликати симпатію у людей

Колектив
рік тому
19010

Уміння подобатися людям та приваблювати оточуючих – це гарантія успіху практично у всіх напрямках. Це дарує не тільки гарний настрій, але й полегшує спілкування. Особливо це важливо в колективі. Але на жаль, не всім притаманна вроджена харизма. Тому ми з радістю ділимося з вами простими, але ефективними секретами, як викликати симпатію у людей.

Будьте привітні

До щасливих, привітних та випромінюючих добро людей завжди тягнуться оточуючі. Не забувайте про усмішку! Так люди зрозуміють, що ви схильні до приємного спілкування та раді бачити співрозмовника. Похмурі, злі та вічно незадоволені люди навряд чи комусь подобаються. Варто пам'ятати, що в житті багато всього нехорошого, тому намагайтеся привносити в це життя тепло, добро та море посмішок. Всі ми любимо доброзичливих та приємних людей.

Будьте уважні

Уважність до співрозмовника – одна з головних якостей, які цінують оточуючі люди. У кожної людини є свої проблеми, турботи та часто розмови зводяться тільки до цього. Будьте уважні до свого оточення, і обов'язково слухайте співрозмовника. Якщо є бажання, то поцікавтеся його життям, минулим, задайте питання. Пам'ятайте, що люди люблять, коли їх уважно слухають. Тому якщо хочете подобатися людям – менше говоріть, більше слухайте.

Попросіть допомоги

Дуже часто люди роздають поради та лізуть до нас з допомогою навіть тоді, коли це не зовсім доречно. Людина влаштована так, що, даючи комусь пораду або надаючи допомогу, вона думає, що робить добро для іншої людини. Дозвольте оточуючим допомогти вам, попросіть поради чи допомоги в якомусь питанні. Таким чином навіть ворог може перетворитися в товариша.

Не забувайте про зовнішність

Щоб подобатися людям, потрібно бути відкритим, щирим, доброзичливим і, звичайно, охайним та привабливим. Щоб завоювати симпатію людей, потрібна не тільки харизма, але й приємна зовнішність. Не забувайте стежити за собою: волосся, нігті, чисте обличчя, акуратний одяг та взуття – все це дуже важливо.

Мова жестів

Спілкуючись з кимось, наше тіло теж спілкується. Не забувайте про це: посмішка, жести, рухи тіла. Якщо ви під час спілкування схрещуєте руки, дивитеся в іншу сторону або просто відволікаєтеся на гаджети – це відштовхує. Співрозмовник може зробити висновок, що вам нецікаво та все одно. Слідкуйте за мовою тіла та жестів, і не забувайте посміхатися, коли це доречно!

Читайте також: як домогтися підвищення на роботі.