Як зробити робочий день продуктивним та приємнимЯк зробити робочий день продуктивним та приємним

Кар'єра
рік тому
18765

Життя в божевільному ритмі – не новина для сучасної людини. Нерідко організм людини не витримує таких навантажень і перестає нормально функціонувати. Як же зробити робочий день спокійнішим, але при цьому не знизити продуктивність? Давайте розберемося!

Плануйте

Планування – це одна з головних складових успішної людини. У вихідний день, коли ви відпочили та повністю занурилися в сімейні турботи, перейдіть знову в роботу. Візьміть блокнот, та складіть список цілей і завдань на найближчий час. Таким чином можна побачити всі свої плани та не дозволити часу керувати собою.

Зосередьтеся

Для кожної справи зі складеного списку виділіть певний час. Якщо це 30 хвилин, то доведеться рівно стільки витратити на вирішення цього завдання. Крім того, виконуючи будь-яку справу, відключайте звук, повідомлення браузера і все те, що може вас відволікти.

Оптимізуйте час

Величезна помилка більшості людей полягає в тому, що вони виділяють на певну справу більше часу, ніж потрібно. Взяти ті ж ділові зустрічі та розмови з колегами. Більшість проблем та питань можна вирішити за 30 хвилин. Заощаджений час можна витратити на щось більш важливе.

Скажіть багатозадачності ні

Навіть дрібні справи, такі як, чистка поштової скриньки, ноутбука та паралельна гра в пасьянс робить людину розсіяною, а відповідно, не такою продуктивною. Не варто братися за кілька справ одночасно. Почніть з чогось одного, переконайтеся в тому, що справу виконано досконало, та лише тоді приступайте до наступної задачі.

Контролюйте свій час

Для контролю часу створено багато сервісів та додатків. Як тільки ви почнете це робити, відразу стане зрозуміло, скільки часу йде на заняття непродуктивними та непотрібними речами.

Приділяйте час сім'ї

Приходячи додому відкладайте всі робочі моменти подалі та проводьте вільний час з сім'єю. Не варто намагатися займатися робочими справами, адже нормально сфокусуватися все одно не вийде. У підсумку, і сім'я вас не помітить, і на роботі проблеми не будуть вирішені.

Не забувайте про себе

Щоб нервова система була в порядку, а сил вистачало на цілий день, не потрібно забувати про своє здоров'я. Не забувайте добре харчуватися, особливо в обід. Також застосовуйте фізичні навантаження, в ідеалі – це зарядка зранку. Саме вона дає потужний заряд енергії та гарний настрій на цілий день. Це відмінний спосіб, щоб відчувати себе спокійно, впевнено та бути максимально продуктивним.