Як правильно просити підвищення зарплати у керівництваЯк правильно просити підвищення зарплати у керівни...

Кар'єра
10 місяців тому
18979

Якщо ви старанно працюєте в компанії, і робите це достатньо тривалий період, але рівень заробітної плати вас не влаштовує, значить настав час поговорити з керівництвом на цю тему. Але для цього необхідно озброїтися аргументами та зрозуміти, як правильно просити підвищення зарплати, щоб це виглядало доречно.

Не нервуйте

Будь-яку ділову розмову з керівництвом необхідно починати спокійно. Не варто нервувати і відразу ж кидатися фразами: «Я працюю 24/7, але отримую якісь копійки». Навіть якщо це дійсно так, таке звернення тільки розсердить керівника, зіпсує вашу репутацію та можливо призведе до звільнення.

Виберіть найбільш вдалий час для цієї розмови, підготуйте всі факти та аргументи. Керівник повинен зрозуміти, що, підвищивши вам зарплату, добре буде не тільки вам, але й компанії в цілому. Тому говорити щось на кшталт: «Підвищіть мені зарплату або я звільнюся» – не найкращий варіант. Як відомо, незамінних людей немає.

Чи заслужили ви підвищення?

Більшість керівників підвищує заробітну плату тільки в тому випадку, коли підлеглий чимось відзначився в роботі: зробив внесок у розвиток, збільшив продажі, оптимізував витрати. Ви повинні розуміти, що для того, щоб вимагати підвищення, у вас повинні бути хоч якісь заслуги. Поясніть свою позицію керівництву та доведіть це документально.

Також приводом для підвищення зарплати може стати збільшення зони відповідальності. Якщо, наприклад, до ваших основних обов'язків додалися обов'язки недавно звільненого колеги. За додаткову роботу ви маєте право просити додаткової плати.

Досвід та нові знання

Якщо ви займаєтеся власним розвитком, відвідуєте різні курси, освоюєте нові програми – ви поповнюєте багаж знань та стаєте більш кваліфікованим фахівцем. І це також є приводом попросити більш високої заробітної плати. Сюди ж слід віднести й вміння проявити свої особисті якості: наполегливість, висока працездатність, аналітичні здібності, здорові амбіції. Такому професіоналу керівник сам захоче підвищити зарплату.

Підготуйтеся

Все вищесказане неодмінно є відмінними аргументами для розмови з керівництвом. Але часто переступивши поріг кабінету керівника, людина губиться та забуває все, що вона хотіла сказати. Тому необхідно заздалегідь підготуватися вдома: складіть список всіх аргументів на вашу користь, випишіть їх в блокнот та спробуйте проговорити усе. Так вдасться впоратися з хвилюванням.

Окремо слід відзначити, якщо ви впевнені, що ваша робота повинна оплачуватися в вищому розмірі, про це можна акуратно сказати. Наприклад, якщо особистих аргументів у вас немає, але ви проаналізували ринок праці та зрозуміли, що отримуєте занадто мало.

Але в розмові з керівництвом важливо не перегнути палицю. Не розраховуйте, що підвищення зарплати буде відразу в 2-3 рази. Можливо керівник погодиться на надбавку до зарплати, але всього на 10-20%. Будьте готові до цього. Не варто нахабніти, якщо об'єктивно ви виконуєте свої обов'язки на трієчку, постійно спізнюєтеся і півдня граєте в пасьянс. Оцініть свою роботу реально і тоді вдасться прийти до спільного рішення, яке влаштує і вас, і вашого керівника.

І, звичайно, необхідно бути готовим до відмови. Якщо питання підвищення для вас принципове, поцікавтеся, що ви можете зробити, щоб найближчим часом рівень заробітної плати все-таки підвищився. Якщо ж керівництво не йде на поступки, а ви не згодні працювати за запропоновані гроші – займіться пошуками нової та більш перспективної роботи. Все обов'язково вийде!