Як правильно назвати резюме: розбираємо типові помилкиЯк правильно назвати резюме: розбираємо типові пом...

Шукачам
8 місяців тому
19340

Перше, що вводить шукач, створюючи резюме, це «очікувана посада». До цієї графи часто ставляться як до формальності і заповнюють наспіх, необдумано. Стратегічно невірно зневажливо ставитися до назви резюме, адже це перше, що побачить рекрутер. Ми проаналізували резюме шукачів та зібрали найбільш часті помилки, які заважають роботодавцям вловити сенс резюме при першому перегляді.

Помилка №1: немає конкретики

Назви «менеджер», «помічник» або «керівник» неконкретні і порожні, вони рядові і не відображають зміст. Резюме, які не конкретизують спеціалізацію, а містять поверхневий і узагальнений заголовок, сприймаються рекрутерами несерйозно, часто не відкриваються і пропускаються.

Доповнюйте односкладові назви конкретною спеціалізацією. Наприклад, «Менеджер по роботі з партнерами» або «Керівник напрямку, категорійний менеджер». Чим детальніше назва, тим більша ймовірність того, що резюме помітять і відкриють рекрутери. Наприклад, замість «Маркетолог» стратегічно вірніше доповнити специфіку — «Маркетолог, архітектор воронок продажів» або замість невизначеного «Дизайнер» краще написати докладніше «3D-дизайнер, візуализатор».

Не пишіть у назві резюме: «Не має значення», «Будь-яка» або «За домовленістю». Резюме з подібними назвами викликають недовіру у роботодавців, вони сприймають подібні назви як дилетантство і некомпетентність. Якщо у вашому резюме зазначений досвід і навички з різних, несуміжних сфер і професій, краще розділіть одне резюме на декілька, де кожне буде відноситись до конкретної спеціалізації.

Помилка №2: написати для галочки

Часто претенденти пишуть в назві що завгодно, для галочки, що абсолютно незрівнянно зі змістом і призначенням графи. Наприклад, «Резюме», «Фріланс» або «Не знаю». Подібні назви роботодавці не сприймаються усерйоз.

Іноді кандидати у графі «очікувана посада» намагаються красномовно підкреслити свої умови і намірам, розуміючи, що ця графа перше, що бачить роботодавець. Деякі можуть написати у назві очікувану зарплату, графік роботи або сферу діяльності. Але подібні хитрощі у роботодавців викликають нерозуміння і підозри в недолугості шукача, що він не зволив розібратися і скласти виразне і структурне резюме.

Помилка №3: непотрібна інформація

Не пишіть в назві короткий опис усього резюме. Наприклад, «Копірайтер, досвід роботи 3 роки, творчий і продуктивний, працюю віддалено». Так писати не потрібно, ніхто не буде дочитувати цей набір слів до кінця. Роботодавець навряд чи захоче цікавитися змістом резюме, автор якого так нетактовно обрушив на читача тонну слів.

Помилка №4: відразу багато посад

Не пишіть у посаді резюме дві або три назви з різних галузей і сфер діяльності. Наприклад, «Копірайтер / Офіціант / Художник». Якщо роботодавець шукає офіціанта, тоді йому нецікаво про таланти автора в копірайтингу та малюванні. Різноманіття посад в назві одного резюме відлякують роботодавців, вони бачать у цьому невизначеність і незрілість шукача. У кожної людини є таланти і схильності до різноманітних напрямів, однак для кожної спеціалізації створюйте окреме резюме.

Інша справа, коли у посаді вказані через слеш суміжні посади з одного напрямку, що доповнюють один одного, подвоюють професіоналізм резюме. Наприклад, «Копірайтер / Контент-менеджер / Редактор і коректор». Подібні описи, де вказано два або три ключових слова для конкретної сфери діяльності, збільшують появу резюме у пошукових запитах. Сьогодні часто компаніям потрібні мультіпотенціали, працівники, які здатні виконувати широке коло обов'язків у своїй галузі, тому подібні назви резюме покажуть роботодавцю компетенцію і досвідченість здобувача.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал та будьте в курсі нових статей та інших цікавих матеріалів.