Як не зійти з розуму, працюючи віддалено: ділимося порадамиЯк не зійти з розуму, працюючи віддалено: ділимося...

Віддалена робота
10 місяців тому
18889

Працюючи віддалено, дуже важливо не тільки виконувати свою роботу якісно та вчасно, але й не зійти з розуму від самотності. Багато хто до цих пір вважають, що це дуже важко. Але ми знаємо, як досягти балансу, якщо ви і вдень, і вночі знаходитесь вдома.

Робота та відпочинок

Часто людина, що працює віддалено, не в силах правильно розподілити роботу. Тому виходить так, що працює вона всі 24 години на добу. Звичайно, трапляються дійсно ситуації, коли ваш графік роботи залежить від керівника проекту, від компанії, але це буває вкрай рідко.

В основному винуватцем такого ритму роботи є сама людина. А від цього страждає не тільки вона, а й її родина.

Якщо відновити цей баланс вдається насилу, згадайте ті часи, коли ви працювали в офісі. Робочий час закінчився, і ви з чистою совістю йдете додому, де весь вечір тільки ваш. Тобто, необхідно визначити чітке завершення робочого дня. Навіть якщо ви працюєте вдома, складіть цей графік самостійно, та строго дотримуйтеся його.

Під час відпочинку не потрібно перевіряти електронну пошту, відповідати на повідомлення по роботі та думати про нові проекти. Просто відпочивайте та викиньте всі думки про роботу з голови.

Ще один хороший спосіб виробити самодисципліну – дотримуватися режиму дня. Дистанційна робота – це не привід спати до обіду. Дотримуватися режиму буває складно, якщо немає керівництва, покарань та доган за порушення дисципліни. Але для того, щоб віддалена робота приносила не тільки гроші, але й задоволення, необхідно самостійно скласти адекватний графік.

Робоча зона

На перший погляд може здатися, що робоча зона для віддаленої роботи – річ абсолютно марна. Але це не так. Існує таке поняття, як умовний рефлекс. Тобто, якщо ви будете працювати прямо в ліжку, то вам незабаром захочеться спати. Якщо будете сидіти на кухні біля ароматних булочок, то вам захочеться їсти. Все це дуже відволікає від роботи та робить людину незібраною.

Щоб мозок працював на повну, необхідно створити робочу зону. Це може бути невелика ділянка кімнати або взагалі якесь громадське місце, що підходить для роботи.

Спілкування з людьми

Недолік віддаленої роботи полягає в тому, що мінімізується спілкування з людьми. Працюючи в офісі, ви відвідуєте наради, перебуваєте в громадському транспорті, влаштовуєте якісь спільні вилазки з колегами та корпоративи. Удома ж цього немає.

Тому важливо намагатися якомога частіше виходити на вулицю, спілкуватися з сім'єю, гуляти з друзями. Спілкування робить людей щасливішими, а самотність може загнати людину в депресію.

Якщо ви зумієте правильно скласти свій робочий день, то у вас знайдеться набагато більше часу на прогулянки та спілкування з близькими, ніж у звичайного офісного працівника. Експериментуйте та не сидіть вдома. Навіть якщо ніхто з близьких зустрітися не може, йдіть у вільний час в кафе або парк та просто дихайте свіжим повітрям.

Також є відмінний варіант – знайти своїх однодумців. Відвідуйте бібліотеку і знайомтеся з цікавими людьми, які також практикують віддалену роботу.

Якщо не обмежуватися тільки квартирою та вести активний спосіб життя, то вдасться відчути тільки переваги віддаленої роботи!

Віддалена робота

Коворкінг як вид роботи