Як навчитися працювати в командіЯк навчитися працювати в команді

Колектив
рік тому
18854

Практично кожен співробітник знає, що одним з основних якостей, які оцінюють роботодавці, є здатність людини ефективно працювати в команді. Що ж це означає?

Командний дух і співпраця – це невід'ємні речі. Якщо ці два фактори працюють добре, значить компанія приречена на успіх. Як же бути тим, хто не вміє працювати в команді? Розберімося!

Колега – не конкурент

Вкрай важливо припинити бачити у всіх конкурентів. Слід сприймати кожного співробітника, як партнера, допомагати йому та добувати корисне для себе. Витрачати енергію даремно, розглядаючи в кожній людині потенційного ворога не є добре.
А ось хвалити колег за добре зроблену роботу навіть потрібно. Чесна оцінка та мотивація на розвиток буде тільки перевагою. Так кожен співробітник буде знати, що його робота важлива і цінна. Причому хвалити може не тільки керівник. Таким чином можна досягти гарної взаємодії з колегами.

Почніть з себе

Проведіть детальний аналіз своєї поведінки в колективі. Зверніть увагу на те, як Ви реагуєте на ідеї своїх співробітників і на те, як реагують співробітники на Ваші слова. У командній роботі точно не місце істерикам, критиці та скандалам. Домогтися успіху в роботі можна тільки з тими, хто працює згуртовано.
Не менш важливо сфокусуватися на цілі. Для цього обирайте лише ті шляхи, які точно приведуть до бажаного результату. Правильні рішення економлять сили та покращують відносини з колегами.
Якщо робочий процес йде не так, як було заплановано, вносьте корективи та відмовляйтеся від невідповідних варіантів рішень. При цьому робіть це не поодинці, а разом з колегами. Тобто, знаходити спільне правильне рішення необхідно разом.

Не витрачайте час даремно

Переривайте свою роботу лише в тому випадку, якщо питання не терпить зволікань або його можна вирішити за кілька хвилин. Важливо цінувати свій час та час колективу. Таким чином проявляється взаємоповага один до одного в команді.

Пам'ятайте про команду

Розвивайтеся самі, але не забувайте про колег. Якщо прочитали гарну книгу, порекомендуйте її колективу. Допомагайте та покращуйте ефективність роботи в команді. Але не варто тягнути все на себе. З Вами працюють такі ж професіонали, і загальна мета полягає в об'єднанні сил та досягненні якісного результату. Якщо кожен співробітник буде вирішувати поставлену перед ним задачу хоча б на 1% краще, ніж учора, то ефективність роботи всього колективу зросте в рази.