Як мотивувати співробітників на продуктивну роботу?Як мотивувати співробітників на продуктивну роботу...

Роботодавцям
10 місяців тому
19058

Мотивація співробітників є найкращим способом підвищити успішність компанії. Кожен співробітник окремо, та колектив в цілому повинен виконувати свої обов'язки найкращим чином. Тільки в такому випадку компанія буде займати лідируючі позиції. Яка ж повинна бути мотивація?

Прислухайтеся до підлеглих

Дуже мало керівників цікавляться думками та ідеями своїх співробітників. Але є величезна ймовірність, що в когось з них є дійсно хороші ідеї для поліпшення вашого бізнесу. Періодично цікавтеся думками співробітників та радьтеся в разі спірних питань.

Крім того, намагайтеся показати персоналу, що їхня думка важлива для вас. Це є реальною мотивацією для людини, яка прагне до зростання по кар'єрних сходах. Тим більше, якщо для своїх співробітників ви є лідером.

Якщо на реальне спілкування у вас немає часу, створіть загальний чат, де кожен зможе висловити свою думку та запропонувати ідею.

Згуртованість колективу

Будь-які спільні вилазки та корпоративні заходи є гарним способом мотивації. Спільне проведення часу тільки згуртує команду та стане хорошим стартом для продуктивної роботи. Крім звичних свят можна влаштовувати походи в боулінг або більярд, а також відмінний варіант для команди – це суботники. Але не забувайте й самі відвідувати такі заходи.

Розвиток і вдосконалення

Оскільки прогрес не стоїть на місці, кожній людині необхідно постійно вчитися, розвиватися і вдосконалюватися. Тільки так співробітник зможе виконувати свої обов'язки якісно та професійно. Обов'язково подбайте про те, щоб персонал відвідував різні тренінги, конференції та інші навчальні курси. Перевагою для керівника в цьому випадку буде те, що ви зможете побачити, хто прагне до розвитку, а хто просто сидить на місці.

Заохочуйте підлеглих

Звичайно, мотивація розвитку та вдосконалення – це добре. І підкреслити добре ставлення до співробітника з боку керівництва завжди потрібно. Але кожен співробітник буде не менше радий підвищенню по кар'єрних сходах, премії, бонусів або додатку до зарплати. Не забувайте заохочувати персонал, і дайте зрозуміти, що кожна людина у вашій команді може розраховувати на краще.

Мотивація персоналу реально може вплинути на загальний показник ефективності та продуктивності роботи компанії. Але тут важливо підключитися й самому керівнику. А для цього важливо зрозуміти, чим можна зацікавити співробітників. Це не завжди легко, але результат здатний принести максимально хороші результати й підвищити успіх компанії.