Як домогтися підвищення на роботіЯк домогтися підвищення на роботі

Кар'єра
рік тому
18907

Кар'єрний ріст – це мета, до якої прагне кожен співробітник, який бажає досягти успіху в своїй професії. Але далеко не всім вдається зайняти бажане місце. Чому так, і що ж потрібно робити, щоб домогтися підвищення на роботі?

Не обмежуйтеся одними обов'язками

Якщо ви звикли виконувати тільки свої обов'язки, і не проявляєте на роботі ініціативи – підвищення чекати не варто. Керівник повинен бачити, що ви зацікавлені в успіху та просуванні компанії. Працюйте в команді, допомагайте, пропонуйте нові ідеї.

Якщо помітили помилку колег або керівника, не бійтеся коректно про це сказати. Своєчасно виправлена ​​проблема може врятувати ситуацію. Ваші зусилля не залишаться непоміченими і покажуть, що ви є гідним кандидатом на підвищення.

Удосконалюйтеся

Навіть якщо ви справжній професіонал своєї справи, розвиватися та вдосконалюватися потрібно завжди. Вивчайте щось нове, не ігноруйте можливостей вивчити сучасні технології або розібратися в останніх гаджетах. Досвідчений співробітник, який розбирається практично у всьому завжди привертає увагу. Особливо важливо бути в тренді в областях, які відносяться до специфіки вашої роботи та компанії в цілому.

Не бійтеся говорити з керівником

Поділіться своїми ідеями та планами з керівником. Він не завжди знає про те, що підлеглий готовий зайняти більш високу посаду або взяти на себе більше відповідальності. Не бійтеся здатися нав'язливим. Поговоріть з керівництвом, поцікавтеся про те, що необхідно зробити. Така ініціатива тільки наблизить вас до поставленої мети, та можливо керівник захоче допомогти в цьому.

Стати «своїм» в компанії

Познайомтеся з усіма колегами та людьми, які працюють в компанії. Спілкуйтеся не тільки особисто, але й в соціальних мережах. Крім того, не ігноруйте корпоративні вечірки та вилазки з колегами. Саме на таких заходах часто приймаються важливі рішення, в тому числі і питання про просування по кар'єрних сходах. Спілкуйтеся з усіма щиро, не пліткуйте та не обговорюйте колег за спиною, будьте собою!

Генеруйте нові ідеї

Ви знайомі зі сферою діяльності компанії, тому цілком можете подумати про нові ідеї, які ще не задіяні або ж потребують вдосконалення. Підготуйте кілька гарних варіантів та запропонуйте їх керівництву. Не бійтеся цього, адже саме так можна проявити себе, як обізнаного, зацікавленого та небайдужого співробітника. Такі дії з вашого боку не залишаться непоміченими.