Що потрібно взяти з собою на співбесідуЩо потрібно взяти з собою на співбесіду

Шукачам
10 місяців тому
18817

Готуючись до співбесіди, претендентові доводиться трохи попрацювати. Дуже важливо продумати всі нюанси, щоб звернути увагу керівника на себе і отримати бажану посаду. Необхідно подбати навіть про дрібниці, тому заздалегідь обміркуйте, що потрібно взяти з собою на співбесіду. Ми підготували список найпотрібніших речей та пропонуємо вам ознайомитися з ним.

Найперше – дізнайтеся адресу компанії, та продумайте план маршруту. Дуже важливо приїхати вчасно та не запізнитися. Також запишіть собі в замітки або блокнот всі дані про керівника або HR-менеджера, який вас чекає. У разі непередбачених ситуацій можна буде зв'язатися з ними і попередити про запізнення. Тепер поговоримо про важливі дрібниці.

Канцелярське приладдя

Обов'язково візьміть на співбесіду блокнот і ручку. Цей набір вирішить безліч завдань. Перше – ви зможете записати всю важливу інформацію, що стосується майбутньої посади. Друге – ви можете заздалегідь написати всі важливі питання, які хочете обговорити з керівництвом. Також це зручний та швидкий спосіб записати контактні дані людей, з якими вам доведеться зустрітися, наприклад, у другому турі співбесіди.

Документи

Не забудьте взяти з собою паспорт. Можливо він і не знадобиться, але часто в серйозних компаніях при вході вимагають показати посвідчення особи. Звичайно, один з головних документів на співбесіді – це диплом. Беріть усі наявні дипломи та сертифікати, які відносяться до діяльності компанії. Таким чином можна зайвий раз проявити себе в кращому світлі та показати серйозність намірів.

Також візьміть з собою візитки, якщо вони є. Це знову можливість проявити себе як серйозну та ділову людину.

Важливий документ при прийомі на роботу – резюме. Так, керівник напевно ознайомився з ним ще до вашої зустрічі, але буде незайвим роздрукувати його та взяти з собою. Також можна скинути документ на флешку, щоб на всякий випадок резюме було й в електронному вигляді.

До документів, які слід взяти з собою можна віднести і портфоліо. Якщо ваша посада передбачає його наявність, обов'язково візьміть його на співбесіду. Це більше стосується творчих професій: копірайтери, дизайнери, архітектори, модельєри. Портфоліо може бути оформлено у вигляді книги, журналу, а також можна взяти його в електронному вигляді. Наприклад, якщо це посилання на ваші роботи.

Особисті речі

Не варто забувати й про деякі особисті речі. Наприклад, гребінець, вологі серветки, освіжувач для ротової порожнини. Цілком ймовірно, що по дорозі на співбесіду ваша зачіска може зіпсуватися, взуття забрудниться чи що-небудь ще вплине на ваш зовнішній вигляд. Презентабельність – важливий фактор для керівника при виборі кандидата, та й ви самі будете почувати себе набагато впевненіше. Тому виглядати охайно та свіжо потрібно обов'язково!

Читайте також: Як не зійти з розуму, працюючи віддалено: ділимося порадами