Що одягнути на співбесіду, щоб вона увінчалася успіхомЩо одягнути на співбесіду, щоб вона увінчалася усп...

Шукачам
рік тому
18822

Співбесіда – це не просто спілкування з потенційним роботодавцем, але і єдиний шанс справити перше враження. Тому кожна деталь повинна бути ідеально продумана. Це правильно складене резюме, супровідна мова і, звичайно, зовнішній вигляд. Що ж потрібно одягнути на співбесіду, щоб виглядати презентабельно?

Відповідайте посаді

Навіть з огляду на той факт, що це всього лише співбесіда, необхідна чітка відповідність бажаній посаді. Якщо професія передбачає раціональність, планування, зібраність, то слід обирати щось лаконічне, якісне та функціональне.

Якщо професія творча, то тут не буде зайвою оригінальність. Мінімалізм залиште юристам та аналітикам! Обирайте асиметричний крій, незвичайні забарвлення, використовуйте аксесуари. Такі деталі обов'язково запам'ятаються та виділять вас з усіх претендентів.

Безпрограшний варіант

Якщо обираючи вбрання все ж є сумніви, то безпрограшний варіант – це класика. Чоловікам слід зупинити свій вибір на класичних костюмах та сорочках. При цьому необов'язково сковувати себе метеликом або краваткою. Якщо некомфортно – не беріть. Жінки можуть обрати елегантну класичну сукню нижче колін або спідницю. Також не варто забувати про колготки.

Кольори повинні бути стриманими та непомітними. Краще зупинитися на темних тонах.

Важливий момент: одяг повинен бути ідеально чистим та вигладженим. Будь-який найдорожчий та стильний наряд буде виглядати недоречно, якщо він зім'ятий або брудний.

Трохи деталей

Зовнішній вигляд – це не тільки одяг, а також макіяж і манікюр. Краще відмовитися від яскравого гриму. Ідеальний варіант – легкий, ледь помітний макіяж та манікюр в теплих тонах.

Не варто забувати і про взуття. Воно повинно бути акуратним та чистим. Недоречним буде вибір високих підборів або лакових чобіт на танкетці. Подбайте про те, щоб в сумочці були серветки або щітка (на випадок, якщо взуття забрудниться).

Обирати блискучі яскраві тканини, паєтки та контрастні малюнки – погана ідея. Також не слід змішувати відразу кілька стилів, зупиніться на чомусь одному. Поки вас не знають в компанії, навіть якщо це творчий напрямок, у людей може скластися враження, що ви несерйозна особистість.