Часта зміна роботи: переваги та недолікиЧаста зміна роботи: переваги та недоліки

Шукачам
10 місяців тому
19263

Існує певна категорія людей, які ніколи не затримуються довго на одному робочому місці. Хтось розцінює це, як спосіб вдосконалення, а хтось вважає такого працівника несерйозним і безвідповідальним. І найчастіше остання думка відноситься до HR-фахівців. Чому вони рідко погоджуються на співпрацю з «швидкими» працівниками?

На це є кілька об'єктивних причин. По-перше, створюється враження, що потенційний кандидат має завищену самооцінку. Адже на кожному новому місці роботи його щось не влаштовує. Навряд чи за короткий період часу можна повноцінно зрозуміти, що компанія вам не підходить. Звичайно бувають й винятки, коли працівнику справді не щастить і він постійно потрапляє на недобросовісних керівників. Але навряд чи на цей факт буде звертати увагу менеджер з персоналу.

Другий аспект – нестабільність людини. Ось вчора він працював менеджером та проводив переговори, а сьогодні готовий працювати аніматором в дитячій кімнаті. Дивно, правда? Постійна зміна роботи через погану транспортну розв'язку – теж не є об’єктивною причиною робити це.

Переваги частої зміни роботи

Незважаючи на безліч спірних фактів, переваги частої зміни роботи все ж існують. Розглянемо їх:

• Можливість знайти більш цікаву та високооплачувану роботу.

• Можливість розвиватися та вдосконалюватися.

• Придбання великого досвіду роботи в різних компаніях і в різних колективах.

• Отримання нових знань від керівників.

• Можливість зрозуміти свою спеціалізацію та зупинитися на потрібному напрямку.

І не варто забувати, що не всі люди, які часто змінюють місце роботи, мають які-небудь корисливі цілі.

Недоліки частої зміни роботи

Перший та найголовніший недолік – упереджене ставлення до такого працівника роботодавців та менеджерів з персоналу. Це стосується тільки тих випадків, які не мають об'єктивних пояснень частої зміни місця роботи.

Також до недоліків слід віднести нестабільність та складність в зростанні ринкової вартості.

Як швидко знайти роботу?

Якщо ви відноситеся до категорії працівників, які часто змінюють роботу, не варто впадати у відчай. Знайти роботу можна, але для цього варто ознайомитися з деякими порадами:

1. Перед початком пошуку роботи необхідно чітко визначити цілі, оцінити потенційного роботодавця та компанію в цілому. Дуже важливо зробити так, щоб кожна нова робота була на сходинку вище від попередньої. Не варто після посади керівника розглядати посаду продавця на ринку. Виберіть мету, напрямок та рухайтеся вперед. Якщо ви не бачите перспектив на обраному робочому місці, то варто пошукати щось краще.

2. Якщо на співбесіді рекрутер робить акцент на частій зміні роботи, то зверніть його увагу на ваші найсильніші сторони. Якщо ви зможете переконати менеджера з персоналу в своєму професіоналізмі, то для нього не буде істотно важливим те, скільки робочих місць ви змінили.

Читайте також: Як впоратися з завалом на роботі: ділимося порадами.