5 випадків, коли краще відхилити пропозицію про роботу5 випадків, коли краще відхилити пропозицію про ро...

Шукачам
8 місяців тому
19206

Іноді виходить знайти роботу швидко і без зусиль, але деяким доводиться витрачати місяці, щоб нарешті отримати бажану роботу. Безрезультатний пошук вводить у відчай, призводить до тієї прикордонної межі, коли людина втрачає критичний погляд, і готова прийняти пропозиції, про які згодом пошкодує.

Погодиться легко, а втратити час і сили даремно — прикро. Короткостроковий досвiд роботи не внесеш до резюме. Перші тижні на новому місці вимагають більших зусиль, новачок працює на майбутнє, налагоджує стосунки з колективом, намагається влитися у потік компанії. Прийняти сумнівну пропозицію, пропрацювати місяць, а потім піти — це нерозумно. Тому краще не поспішати з рішенням, а обдумати все тверезо і без емоцій. Розберемо обставини, при яких краще не погоджуватися відразу, або ж взагалі відхилити пропозицію.

Вам наобіцяли золоті гори

Під час пошуку шукачі схильні відправляти своє резюме нерозбірливо. Невідповідні вакансії розглядаються скоріше через відчай або просто із цікавості. І статися може так, що пересічний відгук «про всяк випадок» обертається пропозицією про роботу з неймовірними перспективами. На перших порах шукач, перебуваючи під враженням, думає, що знайшов золотий квиток і готовий повірити навіть самим нереалістичним обіцянкам. Наприклад, роботодавець виправдовує маленьку зарплату тим, що незабаром, коли проект підніметься, вона збільшиться вдвічі. Або ж наобіцяти можуть, що поки завдання банальні і монотонні, але незабаром вони заміняться на цікаві. Намалювати перспектив можуть різних, і здобувач від безвиході вірить.

Vam naobeshchali zolotye gory

Цілком можливо, що роботодавець не лукавить, не намагається обдурити. Але не приймайте поспішних рішень. Подібні надії роботодавця можуть і не втілитися. Проведіть ревізію, погугліть роботодавця, компанію, раптом таких обіцянок роздають всім і не перший рік. Якщо не знайшли негативних відгуків, можливо, що це стартап, який і справді може в майбутньому взлетіти. Якщо ви давно шукайте роботу, і потрібен стабільний дохід тут і зараз, впевненість у завтрашньому дні — цього ви навряд чи отримаєте. Якщо у вас замало досвіду, або його взагалі немає, тоді ризикуйте, — ви отримаєте перший досвід. Якщо у вас достатній досвід, просунуті навички, обміркуйте пропозицію ретельно. Якщо готові ризикнути, тоді не відмовляйтеся відразу, зважте всі за і проти. Оцініть наміри і ресурси проекту, розсудіть, які у нього шанси на виживання. Працівники, які стоять біля витоків стартапу, згодом, якщо проект вдало реалізується, стають топ-менеджерами, цінними співробітниками.

Велика заробітна плата, але залежить від результатів

Часом роботодавці грають цифрами, щоб заплутати і залучити досвідчених претендентів. Наприклад, вказують мізерний оклад, але акцентують, що будуть премії і бонуси або ж говорять, що все залежить від продуктивності і результативності співробітника. Вводити в оману роботодавець може так, що потім і не посперечаєшся. Якщо у вакансії написано, що є оклад, який доповнюється KPI, виробленням і результатами, то пам’ятайте — роботодавець схильний вказувати вищий рівень зарплати, який може отримати співробітник. Виходить так, щоб заробити ту оплату, яка зазначена у вакансії, потрібно непомірно працювати. У результаті здобувач розуміє, що його обвели навколо пальця, що скільки б він не працював, але досягти тієї оплати без фанатизму — неможливо.

Bol'shaya zarplata, no zavisit ot rezul'tatov

Перед тим як погоджуватися на подібні пропозиції, де здавалося б висока оплата, уточніть тонкощі. Постарайтеся розрахувати свої сили, розпитайте роботодавця про точні цифри, яка фіксована оплата за ту чи іншу задачу. Якщо розумієте, що не дотягнете на нормальну оплату або витягнете, але ціною цілодобової роботи, тоді усвідомте, що зарплата буде далеко не такою високою, як стверджує роботодавець. Розуміючи це, розсудіть, чи варто приймати таку пропозицію.

Маленька зарплата і робота за ідею

Від безвиході легко погодитися на низьку зарплату. І важливо, що зарплата не тільки нижче ваших очікувань, але і нижче тієї межі, яка дозволяє перекрити необхідний мінімум. На низький оклад погоджуються, коли є інші, нематеріальні стимули: творчі і цікаві завдання, новий досвід, робота перегукується з особистими інтересами або хобі. Ідейна мотивація похвальна, вона виправдана для студентів, людей без досвіду або тих, хто забезпечений і просто хоче знайти собі заняття. Однак для більшості людей робота — це в першу чергу заробіток. І на голодному ентузіазмі довго не протягнеш. Перший час черпати мотивацію тільки з ідейних стимулів — можна. Але натхнення тимчасове поняття, нестійке, і в такі періоди матеріальна складова допомагає не здаватися і продовжувати працювати.

Malen'kaya zarplata i rabota za ideyu

Маленька зарплата виправдана і можна на неї погодитися, якщо вона проектна, неповна або другорядна, формату заробітчанства. Оцініть, обсяг завдань і скільки часу буде займати робота, якщо її вдасться спокійно поєднувати з іншою зайнятістю, тоді погоджуйтеся. Але узгодьте такі умови з роботодавцям: скажіть чесно, що готові працювати, якщо будете додатково мати ще зайнятість на стороні.

Робота блокує ваші плани

Ви можете необдумано погодитися на привабливу пропозицію, поступившись своїми планами і пріоритетами. Але таке рішення швидше стане помилкою. Ви пошкодуєте і скоріш зійдете зі свого шляху і втратите життєві орієнтири, або незабаром підете з роботи, втративши час і ресурси. Наприклад, вам потрібна спокійна робота, щоб вистачало сил на саморозвиток і особисті проекти, або ви помітили, що метушлива робота вводить вас в депресію. Але пропозиція передбачає роботу, де потрібна тотальна самопожертва і постійна зайнятість. Не думайте, що на цей раз все складеться інакше, що зможете поєднати особисті цілі з роботою. Прислухайтеся до своїх відчуттів, пам’ятайте про особисті пріоритети. Порівнюйте свої можливості і сили з тим, що доведеться робити. Або прийміть остаточне рішення, що готові відсунути особисті цілі, щоб вирости професійно. Або відмовтеся від пропозиції, якщо розумієте, що навчання, сім’я або душевна рівновага важливіше кар’єри.

Rabota perekryvaet vashi plany

Але є й інша сторона, наприклад, у вас конкретна мета — розвиватися у своїй галузі, удосконалювати свої навички і рухатися вперед. Вам пропонують роботу, але вона занадто проста і не віщує кар’єрних злетів. У такому випадку, якщо готові ще пошукати, пожертвувавши часом і доходом, не погоджуйтеся відразу. Не виключено, що будете з сумом дивитися на тих, хто виконує більш складні, відповідальні завданнями і розвивається, а ви тупцюєте на місці.

Світогляд компанії суперечить вашому

Корпоративна культура — це ядро компанії, і якщо ваш світогляд не збігається з поглядами компанії, тоді навряд чи ви зможете з натхненням там працювати. Наприклад, в компанії дрес-код, а ви бунтар і не терпите задушливих стереотипів. Або ж компанія займається діяльністю, яка суперечить вашим принципам, будь то духовним, моральним або етичним. Тут обставини складуться так, що доведеться або відмовитися від своїх переконань на догоду стабільності і достатку, або відстояти свої принципи. Але погодьтеся, що такі радикальні кроки, як зрада особистих переконань, навряд чи сприятливо позначаться на житті і психологічному здоров’ї.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал та будьте в курсі нових статей та інших цікавих матеріалів.