Про нас

JOBMIX.net — свіжі вакансії, сильні резюме
Ми працюємо, щоб полегшити процес пошуку роботи, тому що знаємо про складнощі і перепони, з якими стикаються шукачі та роботодавці. Залучаємо надійних роботодавців і розвиваємо платформу з легким і зрозумілим функціоналом, щоб кожен створював конкурентоспроможне резюме та знаходив потрібну роботу. Допомагаємо грамотно складати резюме і вакансії, щоб претендент і працедавець швидше знайшли один одного.

Місія

Працюємо, щоб кожен українець міг легко знайти роботу і реалізувати себе

Наші принципи

Чесність
Прагнемо підтримувати чесні взаємини між шукачами і роботодавцями.
Для роботодавців
  • Стимулюємо шукачів вказувати більше професійної інформації у резюме, щоб кожен роботодавець міг чітко уявляти досвід і навички кандидата.
Для шукачів
  • Створюємо умови, де кожен претендент бачить статус достовірності та верифікації компанії, з якою хоче співпрацювати.
Справедливість
Стимулюємо справедливу конкуренцію у шукачів та роботодавців.
Для роботодавців
  • Виділяємо резюме здобувачів, які найбільш детально заповнили особисту інформацію та резюме.
Для шукачів
  • Прагнемо ретельно перевіряти кожну вакансію і роботодавця. Вдосконалюємо вимоги до модерації публікацій від компаній.
Ефективність
Система фільтрів допомагає як роботодавцю, так і шукачу гнучко налаштовувати особисті пріоритети і переваги, не втрачаючи часу на непідходящі пропозиції.
Для роботодавців
  • Роботодавець обирає відповідний пакет послуг, за допомогою якого систематизує і спрощує процес пошуку нових співробітників. Великий перелік інструментів і послуг допомагає знаходити потрібних співробітників і вчасно закривати вакансії.
Для шукачів
  • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс робить простим і легким хід створення резюме та пошуку вакансій. Розумний механізм розсилок і повідомлень не дозволить пропустити підходящі вакансії. Оновлювати резюме можна кожен день, піднімаючи його позицію у пошуковому переліку.
Доступність
Кожен бажаючий може створити повноцінне резюме і розмістити його. Роботодавці і компанії отримують вигідні умови для пошуку потрібних співробітників.
Для роботодавців
  • Процес реєстрації компанії легкий, а вартість розміщення вакансій доступна й помірна. Компанія публікує вакансії, купуючи відповідний пакет послуг, згідно з особистими можливостями, цілями і пріоритетами.
Для шукачів
  • Шукачі безкоштовно створюють і публікують FULL-резюме, яке виділятиметься серед стандартних.
Розвиваємося та інформуємо

Вивчаємо новини і тенденції ринку праці. Прислухаємось до рекомендацій і побажань користувачів, робимо висновки і впроваджуємо нові інструменти та можливості для оптимізації процесу пошуку роботи та працівників.

Ділимося важливими подіями з нашими користувачами в блозі і на сторінках соціальних мереж. Публікуємо корисні та інформативні статті, в яких допомагаємо шукачам покращувати навички і конкурентоспроможність, а роботодавцям радимо, як знаходити потрібних співробітників і розвивати корпоративну культуру.

Контакти

Зворотній зв'язок
Зв'яжіться з нами або поставте запитання, скориставшись розташованою нижче формою.
Україна, Київ
support@jobmix.net
Ми в соціальних мережах: